На авто в ЄС: побоювання передчасні

Posted by

44852209Минулого тижня українські автовласники активно обговорювали заяву Міністерства інфраструктури, в якій стверджувалося, що з 1 січня 2018 року в’їзд авто з українськими номерами на територію ЄС буде можливий лише за умови пройденого техогляду.

У своїй заяві Міністерство послуговувалося Директивою 2014/45/ЄС Європейського Парламенту та Ради Європи від 3 квітня 2014 року про періодичні тестування на придатність до експлуатації для моторних транспортних засобів та їх причепів.

Згодом Міністерство вибачилося за некоректне подання інформації щодо дати запровадження обов’язкового технічного огляду транспортних засобів.

Обов’язковий техогляд буде введено лише після прийняття Верховною Радою відповідного закону, який на раз не лише не включений до порядку денного, а й навіть не пройшов етап громадського обговорення.

З іношого боку, Міністерство інфраструктури пропонує доволі дивне розуміння зазначеної Директиви. Якщо йдеться про безпеку дорожнього руху, то стандарти мали б бути одними, як для автовласників всеердині країни, так і для  тих, хто подорожує за кордон.

Advertisements

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s