Як скасувати заяву на карту?

Posted by

Чим довше триває процедура розгляду документів на отримання дозволу на тимчасове перебування, тим частіше трапляється потреба відкликати свою заяву.
Нічого надзвичайного, звичайнісінька статистика.
Причини можуть бути найбанальнішими – набридло чекати карту, отримали візу, у карті нема особливої потреби, а сплачені гроші зайвими не були; поміняли місце проживання, а там простіше подати документи наново, ніж чекати їхньої пересилки; з’явилися підстави отримати карту з іншиму умовами і також простіше податися заново; зрештою – вирішили повертатися додому, тощо.

Те, що до моменту прийняття (позитивної чи негативної) децизії можна встигнути відкликати свою заяву і повернути  внесок, відомо багатьом.
Але написати самостійно заяву – не для всіх є простим завданням.

Пропонуємо вам шаблон такої заяви і сподіваємося, що він опиниться у вас під рукою саме тоді, коли ви будете його потребувати:

WZOR

WNIOSEK
o umorzenie postępowania administracyjnego

Na podstawie art. 98 § 1 ustawy z dnia 14 czerwca 1960 roku – Kodeks postępowania administracyjnego /Dz.U. z 2013r. poz. 267 z późn. zm./ wnoszę o umorzenie postępowania w sprawie z mojego wniosku o wydanie zezwolenia na pobyt [i pracę – jesli dotyczy].

Wniosek w sprawie zezwolenia na pobyt [i pracę – jesli dotyczy] złożyłam w [tut. Urzędzie / delegaturze XXXX].

Z powodów osobistych rezygnuje z ubiegania się o udzielenie w.w decyzji.

Jednocześnie proszę o zwrot pieniędzy w kwocie 440,00 zł [340,00 zł,], za wniosek o zezwolenie na pobyt czasowy [i pracę – jesli dotyczy], w związku z umorzeniem postępowania.

Konto do zwrotu pieniędzy: 0000 0000 0000 0000

Imie, nazwisko.
Data

Заява подається в центральний орган публічної адміністрації воєвудства (не в делегатуру!)

Також вам може стати в нагоді бланк заяви на повернення сплачених коштів (шаблон з Мазовецького воєвудства). В іншому воєвудстві варто просто змінити адресата.
Якщо ви прохання про повернення коштів включили в заяву, то заповнений бланк та копію квітанції про оплату потрібно долучити до цієї заяви.
В такому разі воєвудська адміністрація сама має передати документи на повернення коштів до відповідних органів міста.
Також ви можете самостійно подати цей бланк до муніципалітету, долучивши до нього оригінал квитанції про оплату, яку вам поверне вовудський ужонд (в різних воєвудствах ця процедура працює дещо по іншому)

wzór wniosku o zwrot opł.skarbowej

 

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

Якщо ви хочете нас підтримати й допомогти розвитку сайту – ви можете перерахувати будь-яку зручну для вас суму на наш рахунок PayPal

102 comments

 1. Я подав вньосок у щецині, вньосок про карту побиту з інших причин (не більше 6 міс і без права роботи). Тепер я переїхав у Краків і у мене з’явилась можливість працювати. Дозвіл на працю мені не потрібен, оскільки я випускник стаціонару ВНЗ Польщі. Чи можу я скасувати вироблення карти у щецині і Податись у Кракові? Чи потрібно мені виїжджати і робити візу чи можна просто Податись на нову карту з доступом до ринку праці?

  Подобається

  1. Найскладнішим в цій історії є те, що перенос справи з одного воєвудства в інше – довга та марудна.
   Аби подати на нову карту вам все одне потрібно спочатку закрити поточну справу. Так що просто наново подати в Кракові не вийде.
   А й закриття справи, й пересилка її в інше воєвудство зазвичай триває дуже довго.
   Закривати чи переносити – це на ваш вибір.
   Виїхати й отримати візу для вас був би найращий варіант допоки вирішиться із відкритою в Щецині справою.
   Але зараз в умовах карантину це неможливо.
   Перебувати ви можете на підставі того, що ви подали заяву на карту, працювати ви теж можете.
   Вам залишилося лише визначитися – закривати чи переносити справу

   Подобається

 2. Вітаю. Отримав негативне рішення та подав апеляцію. Тепер потреба в цій карті відпала: чи можна ще претендувати на повернення коштів? А також чи треба десь писати номер справи в цій заяві, щодо якої я хочу повернути кошти?

  Подобається

  1. Номер справи потрібно вказувати в будь-якому документі, якій стосується цієї справи (якщо ви знаєте цей номер).
   Так, гроші можна ще повернути. Потрібно написати відмову від апеляції

   Вподобано 1 особа

 3. Доброго вечора. Якщо я анулюю карту побиту, то через скільки часу я маю право податися знову на карту побиту? Чи то немає значення?

  Подобається

   1. Ви в Польщі не в полоні. Ви маєте право їхати додому в будь-який момент.
    Якщо ви перебуваєте легально, але у вас немає печатки в паспорті, то має бути якийсь інший документ, якій підтверджує подання заяви на карту. Якщо заява подана не вчора (принаймні декілька днів тому), то вона вже має бути в комп’ютерній базі й прикордонника можуть перевірити, навіть якщо немає іншого підтверджння

    Подобається

 4. Доброго дня. Дуже довго чекаю на карту по праці, і не маю права робити зараз, бо немає рішення децизії. Та карта побиту дуже довго робиться. Чи можу я анулювати карту по праці і податися на нову карту, але на навчання? Як це виглядає: скасовую карту по праці і скільки днів я маю на подачу на карту на навчання? Чи можна так зробити? Бо я маю “поганого” інспектора, постійно відкладає мою справу, я всі документи приносив вчасно..

  Подобається

  1. Можете так зробити.
   Але вам доведеться дочекатися децизії про закриття справи. Тільки після цього можна подавати на нову карту.
   Чекати такої децизії теж можна довго

   Подобається

 5. Доброго дня. Написали відмову від карти побиту 26 липня (я, чоловік і двоє дітей). Сьогодні вже отримала лист за доньку про закриття справи. Там не вказаний термін виїзду в Україну, тільки дається 14 днів на оскарження рішення. Підкажіть будь ласка скільки часу маємо щоб виїхати, при цьому не порушуючи закон?

  Подобається

   1. Дуже вдячна Вам за всі Ваші відповіді!!!! Завжди влучні, швидкі і дуже допомагають у вирішенні питань!!! Дякую 😊

    Вподобано 1 особа

 6. доброго дня хочу відмовитися від отримання пмж можна заяву занести в ужонд де мешкаю чи потрібно їхати де подавав

  Подобається

 7. Доброго дня. А картка, на яку мають повернути гроші, має бути обов’язково на моє ім’я? Чи можна написати номер картки знайомого?

  Подобається

  1. Ситуації, коли гроші перераховували на рахунки інших осіб були.
   Але однозначної відповіді тут дати не можна.
   З одного боку, чому іноземець не може сам визначити, куди спрямувати гроші? Зрештою, якщо людина виїжджає, вона мусить закрити рахунки.
   З іншого боку, суть повернення грошей полягає у тому, що вони спрямовуються тому, хто їх сплатив.
   В законодавстві чіткої норми немає.
   Можна сказати, що все залежатиме від виконавця платежу. Здебільшого виконавцю не важливо, чи отримаєте гроші ви. Важливо відправити туди, куди зазнечено в документі

   Подобається

 8. Доброго дня! Скажіть будь-ласка, чи можна одразу подавати таку заяву в urząd wojewódzki, чи потрібно спершу писати про зупинення розгляду справи, а вже потім в urząd miejski писати заяву на повернення коштів?

  Подобається

  1. Є різний досвід з цього приводу.
   В одних воєвудствах достатньо загальної заяви, воєвудський ужонд сам перенаправляє інформацію в міський.
   А в інших потрібно написати 2 окремі заяви

   Подобається

 9. Доброго дня. Підкажіть будь ласка в 2018 році в жовтні у Вроцлаві подала на карту побиту в грудні отримала печатку в паспорт так як мала довідку від лікаря з України і мусила виїхати терміново додому, написала заяву про відмову в карті побиту 18 грудня, і ось вже 5 місяць 2019 року а кошти так і не повернули, чи повернуть їх взагалі, і чи можливо треба написати якийсь ще лист до них в Ужонд?

  Подобається

  1. Кошти повертають після закриття справи? про це вам мають повідомити листом із відповідною децизією.
   Ця процедура у Вроцлаві триває довго.
   Ви, звісно, можете написати нагадування, але наразі немає підстав припускати, що вашу справу загубили

   Подобається

  1. Доброго дня під скажіть будь-ласка подав документи на побит часовий 06 листопада будучи на візі яка закінчилась 11 грудня та закінчився термін без візу 11 березня чи можу я безперешкодно перетнути кордон і через який час я зможу повернутися назад щоб дочекатися децизії.
   І чи потрібно робити візу для того щоб знову в’їхати до Польщі та чи не буде при в’їзді проблем.

   Подобається

   1. Виїхати ви можете.
    Якщо ви хочете повернутися назад по безвізу, то потрібно пробути в Україні 90 днів.
    А якщо хочете раніше, то потрібно робити національну візу

    Подобається

  1. Обов’язок виїхати настає тоді, коли на підставі заяви справа закрита і заявник отримав лист з ужонду про це.
   Зазвичай термін для виїзду вказаний в листі.
   Стандартно це – 30 днів від дня отримання листа.
   Якщо потрібно раніше – то це можна зробити, але базано, аби було кому отримати лист на пошті

   Подобається

 10. Добрый день. А скажите пожалуйста,если речь идет об указанном выше внеске,то его нужно просто отнести на информацию в ужонд воевудский??нужны ли еще какие-то дополнительные документы или просто внесек и все?

  Подобається

  1. Если ваша заявление не предполагает каких-либо документальных подтверждений (они могут быть, но не обязательны), то это будет только 1 документ и все, без приложений.
   Его можно подать через канцелярию, почтой или через профиль ePUAP

   Подобається

 11. Доброго дня я подалась на карту побиту я не можу дочекатися карти через 3 тижня мені потрібно їхати в Україну. Можу я анулювати карту і чи повернуть мені гроші?

  Подобається

  1. Можете. Пишіть заяву. Але гроші так швидко не повернуть. Потурбуйтеся про те, аби у вас залишався картковий рахунок, коли ви поїдете. На нього надійдуть гроші. І створіть профіль на ePUAP на випадок, якщо знадобиться подати якусь заяву дистанційно

   Подобається

 12. Доброго дня маю таке питання, не дочекавшись дицизії виїхав на україну і повернувся по біометрії, чи можу я анулювати карту побиту і податися вже по новому паспорту. Дицизія в цьому місяці вже. Дякую

  Подобається

  1. Можете.
   Але якщо ви хочете знову подавати на карту, то скасовувати попередню заяву недоцільно.
   Ви будете довго чекати на закриття справи, у вас може не вистачити безвізу.
   А до закриття справи ви не можете подати нову заяву.
   Вам буде краще донести нові докименти у поточну справу, якщо встигнете їх зібрати

   Подобається

 13. Велике Дякую за Ваші відповіді!!!
  Я з вами повністю згоден на рахунок посередників…Але це нормальне агенство відносно недорого
  і дуже великий вибір вакансій Я вже другий раз від них буду їхати.
  Але тут справа у візовому центрі…Агенство просто розповіло мені який був випадок у їхнього клієнта…
  Я вже замовив запрошення і чекаю і скоро буду нести документи у візовий центр…
  У мене до Вас питання якшо віз центр все таки відмовить у прйомі документів і запросить якесь підтвердження
  то куди мені їхати у Лєгніцу де Я склав внесок чи це потрібно їхати до Вроцлава???
  Я так розумію що їхати доведетьсься обов’язково що писати листи нічого не дасть…

  Подобається

  1. Не має сенсу їхати.
   Запит такий вам належало б подавати у Вроцдаві, не в Легниці.
   Але ви будете чекати на відповідь дуже довго. Можуть не відповісти взагалі.
   Агенція накручує ситуацію. Якщо ви після подання заяви не отримували першого листа, не здавали відбитки тощо, то ваша справа або залишена без розгляду, або ще й не почала розглядатися. Обидва випадки не заважають отримувати візу

   Подобається

 14. Чи правильно я вас зрозумів??? Якшо все таки відмовлять в прийомі документів на візу (агенство через яке я їду
  каже що в них був такий випадок) то тоді мені потрібно буде особисто їхати у Вроцлав (внесок я робив у Легниці)
  і просити щоб мені дали якесь підтвердження на бумазі що справу мою вже не розглядають???

  Подобається

  1. Це версія вашого агентства.
   Ми б взагалі не радили користуватися послугами поскркдників, брати дозвіл на роботу безпосередньо у роботодавця і подавати документи у консульство.
   Трактувати чиїсь припущення ми не будемо.
   Під ними нема жодних правовоих підстав.
   Подана заява на карту не є перешкодою в отриманні візи. Це наша позиція

   Подобається

  1. Теоретично це можна зробити. Але така заява потребує особистого підпису.
   Надалі, коли ви будете в Польщі, вам варто буде зареєструватися на порталі ePUAP. Тоді ви зможете надсилати електронні листи і вони матимуть ту саму вагу, що й паперові, із “мокрим” підписом
   Ось наша стаття про це
   https://leewadia.wordpress.com/2018/12/03/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%82%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0-epuap-%D1%87%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%B2%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%BE-%D0%BD%D0%B5%D1%8E-%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%83%D0%B2%D0%B0%D1%82/

   Подобається

 15. В агенстві через яке я буду їхати кажуть що у візовому центрі можуть не прийняти документи через
  те що заява на побит на розгляді…Насправді не факт що вона розглядається тому що після внеску треба
  ще доносити папери а я буквально одразу через місяць поїхав додому…
  СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ЧИ МОЖУ Я ЩОСЬ ВЗНАТИ ПРО СВОЮ ЗАЯВУ НА ПОБИТ ТУТ В УКРАЇНІ.ЧИ МОЖУ Я ПИСАТИ В УЖОНД
  І В ЯКИЙ??? ЗАЯВА БУЛА ПОДАНА В МІСТІ ЛЕГНИЦЯ ПИСАТИ В ЛЕГНИЦЮ ЧИ У ВРОЦЛАВ.МОЖУ Я ПОЛУЧИТИ ЯКЕСЬ
  ПІДТВЕРДЖЕННЯ ЩО МОЯ ЗАЯВА НЕ РОЗГЛЯДАЄТЬСЯ ЩО ВОНА АНУЛЬОВАНА?

  Подобається

  1. 1. Розгляд вашої заяви по карті не перешкоджає отриманню візи. Навпаки, прикордонна служба прямо рекомендує отримувати візу для в’їзду в Польщу під час тривалого очікування карти
   2. Написати листа воєвуді можна (на адресу воєвудства у Вроцлаві). Можна електронною поштою, аби швидко дійшла. Але нижньосилезький воєвуда на такі листи зазвичай не відповідає.

   Подобається

 16. Добрий день! Така ситуація зробив внесок на карту і поїхав додому через місяць через обставини
  Штамп в паспорті…Пройшло 6 місяців ЧИ МОЖУ Я ЗНОВ РОБИТИ ПРОСТУ ВІЗУ І ЇХАТИ В ПОЛЬШУ? ДУЖЕ ПРОШУ ВІДПОВІСТИ!!!

  Подобається

 17. Доброго дня! Я дочекався терміну коли в ужонді у мене взяли відбитки пальців та фото. Поставили печатку у паспорт і тепер хочу анулювати карту. Чи можна працювати по біометрії у іншому місці поки не прийшло підтвердження про анулювання? Або чи можливий такий варіант, що мені відмінять карту самостійно, якщо я не з’явлюся на децизію в ужонд? Тільки після дати децизії я виїду з Польщі в проміжку 30 днів.

  Подобається

   1. Консул начебто подіюні заяви не приймає.
    Але ви можете надіслати її звичайною поштою рекомендованим листом

    Подобається

  1. Поки ви чекаєте на скасування карти – ви знаходитеся в Польщі легально.
   Якщо ви “на печатці” понад 90 днів – у вас безвізу вже нема.
   Коли ви знаходитеся легально, ви маєте право працювати, якщо у вас є дозвіл на працю (oświadczenia або zezwolenie). Тож, теоретично працювати можна, але чи встигнете ви отримати дозвіл?
   Стосовно ідеї не отримати децизію – незрозуміла ідея. Ви так скоріше за все створите собі проблеми

   Подобається

   1. Дуже дякую за інформацію! Можете ще допомогти мені? Прилетів я у Польщу 30.08, на той період у мене лишалося 10 днів по біометрії. Подав документи 01.08. та після того перебував у Польщі, у жовтні прийшов лист у якому вказали що на відбитки потрібно з’явитися 20 грудня. Після відбитків, 29.12 я повернувся до Львова. На кордоні мені сказали що ніби то у мене є дні біометрії і я можу в’їхати до Польщі. Тому я не виробляв робочої візи, зазволеніє хоч маю на руках. То хочу запитати чи маю я зараз дні по біометрії та чи зможу виїхати до кінця лютого?

    Подобається

   2. Після того, як я покинув Польщу 20 грудня я досі знаходжуся на Україні. Коли їхав потягом додому. мені прикордонники сказали що я зможу повернутися у польщу без віз. То я запитую чи зможу я зараз в’їхати знову до Польщі по біометрії? Тобто я тоді був з печаткою у Польщі з 01.08 до 29.12. і від тієї дати приїзду ще не минуло 90 днів. Але чомусь мені на кордоні сказали що я зможу виїхати за кордон.

    Подобається

   3. Чи був у вас безвіз при виїзді задежить від того, чи була у вас віза/карта у той період, коли ви були “на печатці”.
    Якщо не було – то безвіз був вичерпаний, прикордонники помилилися.
    Новий безвізовий коридор у вас відкриється через 91 день після виїзду з Польщі, тобто – приблизно 21 березня

    Подобається

  1. Ви маєте право знаходитися весь час, поки вашу заяву розглянуть і поки не надішлють вам листа про те, що справа закрита. В тому листі буде вказано термін, який дається на те, аби людина завершила поточні справи і виїхала. Зазвичай це 30 днів від дня отримання вами цього листа.

   Подобається

 18. Доброго дня! В мене виникло ще одне запитання до Вас. Я прохання про закриття справи, чи я зможу без проблем перетнути кордон та потім через деякий час в’їхати в Польщу, якщо печатка про подачу на карту побиту в мене стоїть тільки на окремому листку, але не в паспорті? Дякую наперед.

  Подобається

  1. Печатка про подачу заяви на карту взагалі не є підставою для в’їзду, навіть якщо вона стоїть в паспорті. Аби захати знову до Польщі треба дочекатися днів безвізового коридору або відкрити національну візу

   Подобається

   1. Перепрошую, я трішки неправильно сформулювала запитання. Мається наувазі чи можу я виїхати без депортації з Польщі, маючи тільки печатку на листку, а не в паспорті?

    Подобається

   2. Люди переважно так й виїжджають.
    У більшості людей штамп на листочках.
    Вже давно прикордонники дивляться не в той листочок, а в реєстр справ в комп’ютері

    Подобається

 19. Доброго дня! Підкажіть будь ласка скільки часу потрібно буде чекати на підвердження від уженду про закриття справи?

  Подобається

   1. В Варшаві загалом краще організовані процеси. Тому документи обрабляються швидше, ніж в інших воєвудствах, в яких також багато іноземців, але повільніше, ніж в тих, де іноземців мало.
    Саме про це йшлося у попередній відповіді.
    При тому нема підтав стверджувати, що це рівно місяць або 3 або 3 тижні. Нема такої статистики

    Подобається

 20. Доброго дня. Під скажіть будь ласка як правильно написати заяву в уженд. я подався на сталий побит чекаю децизії і змінив роботодавця ЯК ПРАВИЛЬНО ЗФОРМУЛЮВАТИ ЗАЯВУ

  Подобається

  1. У нас нема окремого зразка заяви про анулювання діючої карти.
   Вона так само пишеться у довільній формі.
   Ви можете взяти за основу цей зразок.
   Зрештою, все, що від вас потрібно, це фраза “Прошу анулювати карту (дані карти)” та ваш підпис

   Подобається

   1. Доброго дня. Підкажіть, будь ласка,адресквати просто на відділ справ чужоземуів чи конкретно інспектору,який займається справою?

    Подобається

   2. На конверті пишеться установа.
    А на самій заяві варто вказувати номер справи та им’я інспектора, якщо ви їх знаєте

    Подобається

 21. Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, якщо точиться справа о сталим побуті, для припинення справи можна використати цей шаблон, чи є інший? Дякую.

  Подобається

  1. Заява про припинення справи пишеться у вільній формі.
   Нема жодних вимог, як саме вона має виглядати.
   Цей текст пропонується як шаблон тим, хто не певний в своєму володінні мовою/ вмінні складати заяви тощо, його вже використовували і він просто перевірений практикою.
   Ви можете взяти його за основу, можете написати своїми словами, це не принципово

   Подобається

 22. Добрый день, а можно аннулировать внёсек, и сразу податься заново в том же воеводстве ? И повторная подача только после решения о аннуляции?

  Подобається

  1. Вариант “Снова податься” в законодательстве не прописан.
   Трудно представить ситуацию, когда такое действие (отменить одну заявку и податься снова) обусловлено объективными причинами. Вряд ли ужонд отнесется к такому лояльно.
   Кроме того, нужно учитывать процедурные моменты.
   Пока ваше дело не закрыли – вы находитесь в Польше легально. Но открыть новое дело невозможно – пока не закрыто предыдущее. Теоретически, после зкарытия дела вам дают определенный срок (обычно – месяц), чтоб урегулировать свои дела (выехать из квартиры, уволиться и т.д.), но не для того, чтоб вы подали новую заявку на пребывание. Хотя существуют люди, которые утверждают, что они так делали, и у них получилось, но такая информация не более, чем слухи

   Подобається

 23. Скажіть будь-ласка, в мене наступна ситуація: я подалась на карту в минулому році в Лодзі, в травні, цього року мій чоловік, який теж зі мною подавав, їздив подавати знову на карту, так як ми думали, що ту автоматично анульовали, або дали відмову, але вони до цих пір ще розглядають справу. Ми живемо в іншому воєвудстві, в Познані, чи мушу я їхати знову в Лодзь, щоб анульовати її, і якщо я навіть відправлю почтою, то як швидко я зможу подати на карту по місцю проживання?

  Подобається

  1. Аби говорити про правильний/кращий алгоритм дій треба знати, на якій підставі ви зараз знаходитеся в Польщі.
   Якщо ви зробили робочу візу від нового роботодавця – це одне.
   А якщо у вас є єдина підстава перебування – очікування карти, то це зовсім інша ситуація.
   Плюс – треба розуміти, на підставі якого дозволу ви працюєте на новій роботі.

   1. У вас є діюча робоча річна віза на підставі зезволеня від нового роботодавця. Тоді найпростіше – написати відмову від карти в Лодзі (при тому вам повернуть сплачені гроші) і подавати новий пакет документів в Познані. Надіслати відмову можна поштою.
   2. Якщо ви знаходитеся в Польщі на підставі подання заяви на побит, то ви не можете скасувати одну заяву і подавати іншу, оскільки ви можете подати нову заяву лише після закриття попередньої справи і дуже важко так підлаштуватися, щоб при тому вчасно подати новий пакет у Познані, відтак – кожний день вашого перебування в такому випадку може бути нелегальним.
   Виходи є 2 – писати в Лодзь заяву про переведення справи в Познань і додавати до неї документи від нового роботодавця. Або виїжджати і робити візу.

   Подобається

   1. Знахожусь на основі освядчення від іншого роботодавця на візі. Тому думаю перший варіант мені підійде. Велике дякую за відповідь.

    Подобається

 24. Добрий день, а як швидко треба виїхати з Польщі після відправи такої відмови від отримання карти, якщо знаходжусь легально тільки тому що чекаю на карту? Дякую.

  Подобається

  1. Можна виїхати одразу.
   Найпізніше треба виїхати після отримання листа з ужонда про закриття справи. У цьому листі має бути вказано, скільки у вас є часу на вирішення поточних питань та виїзд (зазвичай – 30 днів з дня отримання листа).
   Зверніть увагу – якщо ви виїжджаєте, то вам треба, аби гроші прийшли на картку або ж на пошті треба оформити доручення на людину, яка отримає ваші гроші

   Подобається

 25. дякую за відповідь! І чи зможу я виїхати з Польщі, не дочевшись відповіді, вернувшись по новому запрошенню?

  Подобається

 26. Чи можна відправити заяву в електронному вигляді до адміністативного органу або поштою? Скільки часу чекати на відповідь?

  Подобається

  1. Можна відправити поштою. В електронному вигляді – теоретично теж можна, але про подібний практичний досвід ми не чули. Знову таки, теоретично – термін розгляду такого листа має бути таким, як для будь-якої заяви (до 30 днів), але оперативність залежить від воєвудства. Хоча скрізь такі заяви розглядають значно швидше, ніж обробляють саму заяву на карту

   Подобається

 27. Скажіть будь ласка бачу шаблон про повернення грошей, а на ануляцію карти нема чи ця заява про повернення грошей є своїм родом аноляція карти? Не дуже зрозуміло що саме треба відправити …… (куди знаю😂😂)

  Подобається

  1. ” wnoszę o umorzenie postępowania w sprawie z mojego wniosku o wydanie zezwolenia na pobyt” – це і є прохання о препиненні справи.
   Темою публікації є не ануляція карти, а відкликання заяви до того, як винесена децизія

   Подобається

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s