В’їзд в Польщу при наявності біометричного паспорту та робочої візи одночасно

Posted by

Одне з найчастіших запитань, яке задають у коментарях до наших публікацій, стосується перетину кордону в бік Польщі при наявності двох документів для подорожі і формулюється воно приблизно так: “Маю піврічну візу з… по… і біометричний паспорт. Чи можу я заїхати по біометриці до початку дії візи?”

Відповідь на це питання майже однозначна – Так, якщо у вас є вільні дні шенгенського коридору (тобто такі, що дають право в’їзду по біометриці),

Але! Попри те, що заїхати можна, це не означає, що так робити варто, адже таке може бути вам не завжди вигідно.

І ось чому.

Якщо ви в’їжджаєте в Польщу по безвізу, то дні шенгенського коридору будуть у вас витрачатися до тих пір, поки ви не перетнете кордон у зворотньому напрямку або  поки не вичерпаються всі 90 днів коридору.
Відповідно, якщо ви заїхали в Польщу надовго, то спочатку ви вичерпаєте свої 90 днів безвізу і лише після того запрацює ваша віза.

І отут важливо розуміти, яка саме у вас національна віза.
Якщо D06, тобто 365/365 – то для вас наявність шенгенського коридору матиме значення тільки якщо ви плануєте подорожувати Європою.
Якщо ж в залишатиметься в Польщі постійно й перетинатимете кордон лише в бік України (якщо перетинатимете взагалі), то ваша віза буде діяти ще понад 9 місяців, за цей час у вас знову відкриється шенгенський коридор у 90 днів, який дозволить вам подорожувати Європою або ж подовжити перебування в Польщі на 90 днів після закінчення візи.

Інша справа, якщо у вас віза D05 і в ній чітко зазначений період перебування (це може бути пов’язано із датами вашего освядченя).
Наприклад, ви маєте піврічну* візу на період 15/04/2018 – 25/09/2018, хочете заїхати по безвізу 01/04/2018 і перебувати в Польщі без виїздів якомога довше.
Відповідно, від 1 квітня у вас будуть рахуватися дні безвізу, які закінчаться 29 червня.
Від 29 червня по 25 вересня ви будете перебувати в Польші по національній візі.
Тобто, візові дні з 15 квітня по 29 червня у вас пропадають.
А новий шенгенський коридор на 90 днів у вас відкриється лише 28 вересня.
Таким чином вам доведеться виїхати на 3 дні додому.

Отже, якщо у вас відкрита піврічна віза на підставі освядченя і є біометричний паспорт, то перед тим як скористатися безвізом варто добряче попланувати свої подорожі так, аби використати усі доступні дні ефективно.
Якщо ж у вас річна віза і  нема особливої прихильності до подорожування Європою в рамках безвізового руху,  ви можете спокійно заїзжати по біометриці до початку дії візи, вашу свободу пересування це (майже) не обмежуватиме.

 

* – тут термін “піврічна” – умовний. Віза не обов’язково має видаватися на 180 днів, вона залежить від дат, вказаних в освядчені. Важливим є те, що її тривалість більше 91 дня (інакше не було б потреби в національній візі, годилася б шенгенська), але не перевищує 180 днів – максимальний термін, який людина може працювати по освядченю впродовж 12 місяців.

 

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

Advertisements

411 comments

 1. Доброго Дня !Мий син має відкриту візу студентську на 365 днів ,з 1 жовтня,чи може він приїхати швидше бо біометріі ?І залишитися на візі ?Не перетинаючи кордону.

  Подобається

 2. Доброго дня .У мене таке питання я заїхала 5 вересня по безвизу а віза відкривається 27вересня.І віза открита з27 вересня до 5 січня я можу перебувати до кінця візи.

  Подобається

  1. Можете перебувати до кінця візи. Але у вас спочатку вичерпається безаіз, а потім почне діяти віза. Якщо ви хочете зберегти безвіз для поїздок шенгеном, вам потрібно перетнути кордон із візою після 27 вересня

   Подобається

 3. Добро вечора скажіть будь-ласка якщо я в їхала в польщю по воєвуді а потом виїхала по безвізу і чи я зможу потім заїхати по візі в польщю

  Подобається

 4. Доброго дня.
  Скажіть будь ласка, чи можна в’їжджати в Польщу по візі , а виїжджати по безвізу( так як паспорт де була віза загублений)

  Подобається

  1. Вам у будь-якому випадку потрібно заявити в поліцію про втрату паспорта.
   Щодо виїзду. Справа в тому, що у вашому паспорті немає відмітки про в’їзд, отже важко визначити, чи не порушили ви терміни перебування.
   Вам варто із паспортом та довідкою з поліції підійти до найближчого офісу погранслужби та попросити пояснити вам, як правильно оформити ваш виїзд, аби не було депорту

   Подобається

 5. Доброго дня. Маю питання: у мене стоїть дата початку робочої візи 26.08, але планую в’їхати на територію ЄС 24.08 . Чи зможу я працювати по даній робочій візі?

  Подобається

  1. За простими питаннями зазвичай ховаються значно складніші деталі.
   ЄС – велике. Ви можете заїхати по безвізу в шенген до початку дії робочої візи, якщо у вас відповідно є вільні дні шенгенського коридору.
   Працювати ви можете лише в тій країні, яка видала вам робочу візу

   Подобається

 6. Доброго дня підскажіть будь ласка відкрита віза було запрошення на працю та його не прислали з візового центру і ще паспорт біометричний що потрібно робити щоб пропустили через кордон в Польщу на роботу

  Подобається

  1. Якщо у вас піврічна віза, то ваш дозвіл на роботу є в реєстрі, прикордонник може його перевірити.
   Вам потрібно або мати фото (можливо, зможе прислати роботодавець) або зберіглася копія.
   Можна ще спробувати написати лист в консульство електронкою – пекет формують там, візовий центр до втрати не причетний.
   Краще все ж таки знайти можливість підтвердити наявність дозволу, ніж скористатися безвізом

   Подобається

   1. Дякую. Але якщо їхати по біометрії? Треба анульовувати візу, якщо немає запрошення

    Подобається

   2. Не потрібно анулювати візу.
    Ви можете їхати й по безвізу. Але у вас будуть питати мету поїздки. Й краще не брехати, у прикордонників є засоби перевірки

    Подобається

 7. Доброго дня. Виникло таке питання, якщо в мене віза до Польщі діяла з 28.12.18 по 09.06.19, а перебувала я на території Польщі з 05.01.19 по 02.03.19 по цій же ж візі тобто на Україні я вже перебуваю 4 з половиною місяця. Чи можу я зараз виїхати до Польщі по без візу?

  Подобається

  1. Так, можете зараз скористатися безвізом. Й могли скористатися в будь-який момент після повернення з Польщі (якщо безвіз не був вичерпаний на той момент)

   Подобається

 8. Доброго вечора! В мене таке питання, в мене біометричний паспорт і відкрита річна польська віза, зараз я в німеччині, потрібно з Берліна полетіти в Львів, чи потрібно мені перетинати кордон?

  Подобається

 9. Доброго дня! Проконсультуйте будь-ласка! При продовженні трудових відносин з працедавцем карта побуту закінчується. Чи можна продовжувати її дію в уряді воєвудським чи потрібно від початку реєструватись на подачу як перший раз? При умові, що працедавець не змінювався за весь час чинності карти тимчасового побиту. Дякую!

  Подобається

  1. На кожну нову карту відбувається звичайна подача повного пакету документів. Єдине, на другу карту від того самого роботодавця вже не потрібний тест ринку праці

   Подобається

   1. Незнаю чи варто знову подавати на карту побуту тимчасового чи краще робити воєвудську візу. Що б ви порадили? Які негативні сторони?

    Подобається

 10. Доброго дня підскажіть пожалоста якщо в мене відкрита віза на 3 місяці я відбув 2.5 в мене залишилось 17 днів скажіть пожалоста чи можу я виїхати по безвізу бо мені відмовили в візі сказавши що в мене не закрита придидуща

  Подобається

 11. Доброго дня, у мене польська робоча віза і мені просто необхідно полетіти в Іспанію з Львова, але тільки по цій візі, а вже потім з Іспанії у Польщу, питання: чи мене пустять з Львова по цій візі?? Дякую за відповідь.

  Подобається

  1. Так, пустять. Ця віза дає вам можливість перебувати 90 днів в півроку в шенгенській зоні поза Польщею.
   Заїжджати в шенген ви можете звідки вам зручно

   Подобається

 12. Доброго дня я заїхав в польщу по безвізу в квітні а віза була відкрита з травня я пробув в польщі цілий травень і вернувся до дому на тиждень чи можу я знову заїхати до польщі по візі?

  Подобається

  1. Якщо віза дійсна, багаторазова (є слово MULTI на ній) та якщо у вас в порядку дозвіл на роботу, то ви можете по ній заїжджати стільки разів, скільки потрібно

   Подобається

  1. Якщо ви не спитали првкордонників – то інакше дізнатися неможливо. Але в будь-якому разі. якщо ви заїхали по безвізу, то віза почне діяти автоматично, коли безвіз закінчиться

   Подобається

 13. Доброго дня! Підскажіть будь-ласка з 12.01.19 по 05.02.19 був по біометрії. З 01.04.19 по 23.08.19 маю Польську робочу візу, по якій не виїжджав.З якої дати можу виїхати по біометрії на 90 днів. Дякую.

  Подобається

 14. Доброго дня. Маю два дійсних паспорти. По біометричному недавно відпрацював близько 75 днів. Чи можу зараз отримати піврічне запрошення на старий паспорт (не біометричний)? Дякую.

  Подобається

  1. Дозволи на роботу/ перебування надаються не паспорту, а людині.
   Якщо ви вже відпрацювати 75 днів по освядченю, то вам можуть дати нове освядченя лише на 105 днів.
   Якщо ви приховаєте, що маєте другий паспорт, отримаєте дозвіл на 180 днів, то після 105 днів ваша робота буде вважатися нелегальною

   Подобається

 15. доброго дня, в мене в біо паспорті відкрита робоча віза, але я хочу їхати до іншого працедавця, як легально в’їхати в Польщу, я можу в’їхати по Біо паспорту а в Польщі отримати нове запрошення?

  Подобається

  1. Можете. Скоріше за все так і буде. Аби пропустити вас по візі прикордонник захаче подивитися ваш дозвіл на працю. А якщо він вже скасований, то ви можете їхати лише по безвізу.
   Втім, якщоваш новий роботодавець тим часом зробить вам дозвіл і надішле його фото – тови зможете скористатися візою

   Подобається

 16. Доброго дня! Чи можу я перетнути румунський кордон з метою подорожі по біометриці, і зразу звідтам поїхати, не перетинаючи кордону, в Польщу на роботу маючи також відкриту візу? Чи я мушу ще раз перетнути кордон уже по візі, щоб рахувались дні візи а не біометрики?

  Подобається

  1. Технічно ви можете так зробити: заїхати в Румунію по білметриці і далі поїхати в Польщу.
   Але у вас спочатку витратяться дні безвізу, а потім почне діяти віза. Якщо ви не плануєте подорожувати шенгеном – то це не проблема. А якщо плануєте – то доведеться чекати появи безвізового коридору

   Подобається

 17. Добрий день! Підскажіть будь-ласка, скільки грошей потрібно з собою взяти в Польщу на роботу по національній робочій візі категорії D, щоб впустили мене на територію Польщі?

  Подобається

  1. Якщо сторого по закону, то для в’їзду потрібні такі гроші
   https://leewadia.wordpress.com/2018/01/21/srodki/
   У випадку робочої візи йдеться не про гроші на весь термін диї візи, а на утримання себе до першої зарплатні (тобто гроші на проживання та харчування).
   Якщо у вас така робота, що вас забезпечують житлом або є обід – то треба просто вміти пояснити прикордонники, чому ви вважаєте, що вашої суми вистачить;
   При тому випадки, кои гроші перераховують або вимагають показати залишок на карті трапляються рідко

   Подобається

 18. Я маю зезволення з 13.05, вже оплатила візовий збір та чекаю на подачу документів на воєвуду. Подача буде на початку червня. Скажіть, я зараз можу виїхати по безвізу в гості на дві неділі.?

  Подобається

 19. Будь-ласка, допоможіть розібратися!

  Якщо у мене Освядченя на роботу з 01.10.
  Та я заздалегідь отримаю піврічну (НЕсезонну) візу та з нею у паспорті поїду до Польщі 01.09 по БЕЗВІЗУ (тобто на місяць раніше набуття чинності візи) як турист.

  Через 2 тижні 15.09 повернуся до України, а потім через 2 тижні знову поїду до Польщі 01.10 вже по візі.

  Чи зможу я у такому випадку скористатися повним терміном дії візи по освядченню???
  Якщо ні, то як все це буде рахуватися? Вибачте, зовсім заплуталась…

  Дякую.

  Подобається

  1. Навіть придіючій візі ви можете користуватися безвізом, якщо є потреба.
   Ваше перебування по безвізу до вашої візи та освядченя стосунку не матиме, відтак й візою й освядченям ви скористаєтеся пізніше й на повний термін

   Подобається

   1. Дякую.
    А чи можна у моєму випадку (у разі необхідності) у останній день перед початком візи просто перезаіхати через кордон впродовж дня?
    Це буде рахуватися як “вимкнення” безвізу та “вмикнення” візи?

    Подобається

   2. Так, якщо ви заїдете по візі, то з цього дня у вас вже не витрачатиметься безвиз, ви будете знаходитися по візі

    Подобається

 20. Скажіть, будь ласка, якщо в день подачі в візовий центр у мене є помилки в документах, чи можу я переробити документи в цей же самий день і подати їх знову, чи мені назначать іншу дату подання документів на робочу візу?

  Подобається

  1. Це залежить виключно від правил роботи самого Візового Центру, нічим іншим таки питання не регламентуються. Запитуйте в тому ВЦ, до якого плануєте подавати документи

   Подобається

 21. доброго дня в мене Польська
  робоча віза відкрита з 06.02.19 по 15.05.19
  зараз я знаходжусь в Україні, чи можу я заїхати в Польщу 08.05.19 по візі і залишитись ще на 3 місяці по біометрії?

  Подобається

  1. Можете. По візі вас впустять, якщо до візи є дозвіл на роботу.
   По безвізу можете залишитися, якщо у вас є дні безвізу (судячи по термінам візи, вони мають бути). Для того, аби працювати, вам буде потрібний дозвіл.

   Подобається

 22. Є дійсна робоча віза в Польщу на 180 днів. Чи можна заїхати в Польщу по цій візі і залишитись довше, після закінчення візи по біометрії, без виїзду на Україну?

  Подобається

 23. Доброго дня! Допоможіть будь ласка. Робоча віза на півроку закінчилась 08.02.2019 року. Я виїхав до України. Зараз маю на руках oswiadczenie з 10.05.2019р. Чи можу я перетнути кордон з Польщею надавши цей дозіл? Або я можу заїхати тільки як турист?

  Подобається

  1. Не зовсім зрозуміло, як вам видали oswiadczenie з травня, якщо попереднє у вас закінчилося лише у лютому. Між освядченями має бути коридор у 180 днів.
   Зараз ви можете перетинати кордон по безвізу. Але працювати лише на підставі дозволу

   Подобається

 24. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, з якої дати і чи на всі 90 днів я зможу виїхати по безвізу на роботу, якщо я була в Польщі:
  31.07.18 по 25.10.18 — по безвізу працювала
  08.01.19 по 27.03.19 — по візі типу D, сel 05A на 100 днів
  ДЯКУЮ!)

  Подобається

  1. В’їхати по безвізуви можете хоч сьогодні.
   Але для того, щоб працювати вам потрібний дозвіл на працю.
   Oswiadczenie ви вже все відпрацювали.
   Тож, або роботодавець має зробити zezwolenie.
   Або з 31/07 вам можуть зробити нове оswiadczenie на 3 місяці

   Подобається

   1. Дуже дякую за інформацію! То якщо я правильно зрозуміла по безвізу можу на всі 3 міс їхати, але як турист?

    Подобається

 25. Добрий день. В мене німецька річна робоча віза з 01.05.2019р. Чи можу я їхати по безвізу 20.04.2019р. через територію Польщі і чи потрібно буде ще раз в’їжджати по візі?

  Подобається

  1. Якщо у вас є невикористані дні безвізу – то можете. Додатково в*їжджати по візі обов*язку немає. Але – у вас спочатку витратяться дні безвізу, а потім почне діяти віза, І ви 90 днів не матимете змоги їздити шенгеном. Якщо вам так підходить – то можете додатково кордон не перетинати

   Подобається

 26. Доброго дня. Маю запрошення(освячення) на роботу в Польщу з 20/04 /19 по 30/09/19, у візовому центрі сказали що можу відкрити нову робочу візу тільки з 15/05 ( я вже її отримала),так як того року відкривала також з 15/05 , чи можу я поїхати працювати з 20 04 легально в це місце від якого в мене запрошення в рамках безвізу, ( на кордоні скажу що в якості туриста їду) а вже при настанні 15/05 залишитись працювати як по робочій візі???? Чи взагалі таке можливе?? А якщо так, чи обов’язково перетинати кордон?

  Подобається

  1. Якщо вам видали освядченя з 20/04, то ви маєте право працювати з цієї дати. Шкода, що у візовому центрі вам нав’язали невірне рішення.
   Так, ви можете їхати по безвізу (якщо у вас є невикористані дні, звісно).
   На кордоні краще не брехати, а показати освядченя.
   Виїжджати -в’їжджати, аби почала діяти віза не потрібно, це станеться автоматично

   Подобається

   1. Дякую. У візовому центрі сказали що я можу їхати тільки з 15/05 тому що в мене якби ще йде коридор по старій візі . Минулу я відкривала з 11/05/18 по 30/09 /18. По освядченню. ( В інтернеті Пишуть шо освядчення дає право перебувати 180/365/ Чи йде дійсно ще коридор?

    Подобається

   2. У візовому центрі працюють невігласи, на жаль.
    Коридор дійсно є.
    Але у вас віза була менше, ніж на 180 днів.
    Тому й освядчення дали раніше.

    Подобається

 27. Доброго дня, скажіть будь ласка,
  де можна дізнатися, чи ми працювали офіційно на роботі, якщо по приїзду до Польщі, на другий день вийшли до праці, та умови злеценія не видавали на руки, дякую.

  Подобається

  1. Схоже, щопрацювали неофійіно.
   Умову обов’язково мають видати.
   Можна спробувати дізнатися в ZUC, чи спллачували на вас внески https://leewadia.wordpress.com/2018/06/19/%d1%8f%d0%ba-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%81%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%87%d0%b8%d1%82%d0%b8%d1%81%d1%8f-%d1%87%d0%b8-%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d0%b5%d1%86%d1%8c-%d1%81%d0%bf/

   Подобається

 28. заїхала по біометрії в словаччину 27,10,2018 виїхала через польщу 03,01,2019
  зробила візу з 14,02,2019 по 28,07,2019 але заїхала 12,03,2019 і виїхала на другий день 13,03,2019
  чи можу я заїхати по біометрії зараз при діючій візі?

  Подобається

  1. Ви можете заїхати зараз по біометрії.
   У вас залишився 21 день в поточному періоді.
   А якщо ви хочете бути більше 21 дня, то вам потрібно дочекатися нового коридору, який почнеться 25/04

   Подобається

 29. Доброго дня.
  Таке питання:
  Якщо я маю ще 65 днів по біометрії і відкриту робочу візу з 05.05,то чи можу я зараз в’їхати на 65 днів безвізу і бути там без виїзду всі 90 днів?Чи обов’язково робити виїзд по закінч.біометрії і початку дії візи?
  Дякую

  Подобається

   1. Дякую.
    Як я розумію головне,щоб днів по безвізу вистачило до дати початку дії візи?

    Подобається

 30. Доброго дня. Я мала шопінг візу , термін закінчення якої 4 квітня 2019р. Свої 90 днів я вже використала, так як була в чоловіка 2, 5 місяці. Тепер хочу зробити біометрію. Чи можу я поїхати по біометрії не перебуваючи в Україні 90 днів. Кажуть по біометрії записують на кордоні ціль візиту. Я їду як на закуп , але живу у чоловіка, не працюю. Боюсь , що при виїзді будуть проблеми, якщо поцікавляться де я була . Чи це все неправда

  Подобається

 31. Добрий день маю таке питання заїхав по безвізу14.07.18виїхав29.07.18далі відкрив робочу візу 08.08.18до27.12.18на142дні чи можу я зараз02.03 18заїхати по безвізу

  Подобається

 32. як тамтого року я по біометричному була оформина на роботу а зараз по візі до кінця березня то зможу тепер знов по біометричному бути оформина? Або по візі

  Подобається

 33. доброго дня. підкажіть будь ласка,я маю дійсну страховку від Глобал Гарант,чи зможу я вїхати по біометрії з цією страховкою,чи краще зробити від іншої компанії?дякую.

  Подобається

 34. Добрий день, заїхала по безвізу, відкрита робоча віза, чи можу я перебувати у Польщі без виїзду в Україну до кінця візи?
  Дякую

  Подобається

 35. Я працював у польшi при виiздi з польшi на границi сказали що фальшиве запрошення,одним словом дали департацiю на рiк яка вийшла в вереснi того року.як узнати чи можу я проiжати через польщу взагагалi бо при департацii казали що потрiбно сплатити штраф.як i де узнати тому що зараз я у угорщинi i планую поiздку у естонiю чи не буде розворот з таможнi?допоможiть будь-ласка розiбратись

  Подобається

  1. Заборона в’їзду зазвичай дається на всю шенгенську зону. Якщо ви змогли в’їхати в Угорщину, то й в інші країни шенгену (включно з Польщею) ви також зможете в’їхати

   Подобається

 36. Доброго дня,я зараз працюю в угорщинi i маю дозвiл(пластик)до 2021року але при вйiздi-вийiздi б’ють печатки в бiометричний паспорт.чи зможу при потребi перетнути другий кордон крiм угорщини?

  Подобається

  1. Я працював у польшi при виiздi з польшi на границi сказали що фальшиве запрошення,одним словом дали департацiю на рiк яка вийшла в вереснi того року.як узнати чи можу я проiжати через польщу взагагалi бо при департацii казали що потрiбно сплатити штраф.як i де узнати тому що зараз я у угорщинi i планую поiздку у естонiю чи не буде розворот з таможнi?допоможiть будь-ласка розiбратись як сплатити штраф

   Подобається

   1. Відповідь на ваше питання було дано кілька годин тому: https://leewadia.wordpress.com/2018/03/24/%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%82%d0%b8%d0%bd-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b4%d0%be%d0%bd%d1%83-%d0%bf%d1%80%d0%b8-%d0%bd%d0%b0%d1%8f%d0%b2%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d1%96-%d0%b1%d1%96%d0%be%d0%bc%d0%b5%d1%82/comment-page-2/#comment-4713

    Штраф можна сплатити на підставі відповідної квитанції/ протоколу.
    Якщо у вас жодних документів щодо штрафу немає – то важко здогадатися про який штраф йдеться. і чи був вині нарахований

    Подобається

 37. Скажіть будь ласка,я чотири місяці знахожусь у Польщі,заїхала по робочій візі Д, але ніде не працювала, в квітні чоловік мене буде доєднювати до своєї карти”за іншими обставинами” в уженді раптом не виникне питання, що я не легал і чи вони не відмовлять у приїднанні? Дякую.

  Подобається

 38. Доброго вечора. Я маю польську робочу візу на 180 днів з коридором. Я відбув її майже всю, залишилося приблизно місяць. Чи можу я поїхати за кордон по безвізу, при тому що у мене є цей місяць візи? Перетинав кордон не через Польщу

  Подобається

 39. Добрий день В мене була робоча віза з 20.02.2018 по 31.07.2018 а 13.07.2018 я ще встигла вїхати по робочій віз в Польшу а і 18.07.2018 року мені поставили печатку що я виготовляю карту побиту і чекала в польші але 1 грудня перетнула границю на Україну на даний час карта побиту ще немає як в’їхати в Польшу порахуйте коли можна їхати буль ласка вкажіть дату дякую тому що я 14 лютого хотіла в’їхати а мені на границі сказали через 20 днів і я не зрозуміла як вонми рахують. та чи потрібно страховку

  Подобається

 40. Перебуваю зараз в польщі на роботі по робочій візі з 18.10.2018 віза закінчується 8.03.2019 і маю ще біометричний паспорт чи я можу лишитись в Польщі не перетинаючи кордон? Чи для того щоб легально перебувати по біометриці треба виїхати по візі, а заїхати по біометричному паспорті? Дякую.

  Подобається

   1. Скажіть чи це десь прописано в митних кодексах наших чи польських? чи можна прочитати цю інформацію на офіційних порталах, щоб переконатись в тому що не буде потім проблем при виїзді з польщі в україну? Або скажіть звідки у вас ця інформація?

    Подобається

 41. Доброго дня, після закінчення воєвудської візи /по ній відпрацьовано 140 днів у іншого роботодавця/, яку і через який час можна робити візу? Дякую.

  Подобається

 42. Доброго дня. Маю біометричний паспорт по якому ще не їздив закордон та паспорт старого зразка, в якому остання віза закінчилась в кінці січня 2019 року. Нову візу я можу відкрити тільки в біометричному паспорті чи старий паспорт також діючий і можу в ньому візу відкрити? Чи краще креще нову візу робити в біометричному паспорті?

  Подобається

  1. Немає значення, в якому паспорті ви хочете вклеїти візу. Можете подавати будь-який на ваш вибір. Єдина вимога – аби він був діючий не менше, ніж термін візи

   Подобається

 43. обрий день В мене була робоча віза з 20.02.2018 по 31.07.2018 а 13.07.2018 я ще встигла вїхати по робочій віз в Польшу а і 18.07.2018 року мені поставили печатку що я виготовляю карту побиту і чекала в польші але 1 грудня перетнула границю на Україну на даний час карта побиту ще немає як в’їхати в Польшу порахуйте коли можна їхати буль ласка вкажіть дату дякую

  Подобається

 44. Я ЇДУ ПРАЦЮВАТЬ ДО ЧЕХІЇ ВІЗА ВИДАНА НА 90 ДНІВ . Я ВЇЖАВ ЧЕРЕЗ ПОЛЬШУ. ТЕПЕР НЕ ЗНАЮ СКІЛЬКИ МАЮ ПЕРЕБУВАТИ ЩОБ НІЧОГО НЕ ПОРУШИТИ.

  Подобається

  1. Можливо, прокордонник не повірив, що ви дійсно їдете до Чехії, вирішив. що залишитеся в Польщі.
   Якщо із датами все так, як ви написали, то ваш розрахунок вірний – у вас є 90 днів

   Подобається

  2. Добрий день. Маю два паспорти і в одному з них є Воєвудьська віза, а другий чистий. Але як в їхав в Польшу дав случайно другий паспорт з запрошенням і поставили штам в ньому не там де віза а в чистому паспорті. Що робити і як я заїхав по безвізову.

   Подобається

 45. був в Германії по безвізу з 140818 по 071018. БУВ ДОМА БІЛЬШ НІЖ 90 ДНІВ . ЇДУ ЗНОВУ ПО ШЕНГЕНСЬКІЙ РОБОЧІЙ ЧЕШСКІЙ ВІЗІ. КОРДОН ПЕРЕТНУВ 160219. ЯКИЙ ТЕРМІН ПЕРЕБУВАННЯ. ПОЛЯКИ СКАЗАЛИ ЩО 35 ДНІВ А НЕ 90

  Подобається

 46. добрий день я була по безвізу 29.05.18по 06.07.18 потім з 12.09 18 по28.10.18 працювала офіційно далі по візі з 23.11.18.по09.01.19 віза закінчується 15.03.19 я зараз можу їхати по безвізу щоб офіційно оформили дякую

  Подобається

 47. доброго дня!!!В мене таке питання по безвізу,ПеретнувПольщі кордон 13/11/18 до 24/12/18 і тепер поїхав знову по безвізу перетнув кордон 25/01/19 як правильно вирахувати дні,доки можу перебувати закордоном?Дякую!!!

  Подобається

 48. Доброго дня!в мене є питання ,я не добула по безвізу 24 дні ,в один день виїхала по безвізу і в’їхала по візі,ось добувають візу ….чи можу мати якісь проблеми на границі????

  Подобається

  1. Незрозуміло, що ви маєте на увазі “не добула по безвізу”. Ви не зобов’язані бути весь термін, ані по візі, ані по безвізу.
   Проблеми можуть бути, якщо ви пробули більше, а не менше

   Подобається

 49. У мене є роб віза з27.11.18 – 17.04.19. По ній я була у Польщі лише місяць і запрошення уже анульоване. Скажіть будь ласка чи можу я далі виїжджати за кордон сказавши на кордоні що я не по візі їду. І чи рахуються дні перебування по візі до біометріі.ДЯКУЮ

  Подобається

  1. Віза і біометрія рахуються окремо.
   Ви можете їздити по біометрії в межах правила “90/180”.
   По візі ви зможете заїхати лише у тому випадку, якщо на вас отримають новий дозвіл на роботу

   Подобається

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s