В’їзд в Польщу при наявності біометричного паспорту та робочої візи одночасно

Posted by

Одне з найчастіших запитань, яке задають у коментарях до наших публікацій, стосується перетину кордону в бік Польщі при наявності двох документів для подорожі і формулюється воно приблизно так: “Маю піврічну візу з… по… і біометричний паспорт. Чи можу я заїхати по біометриці до початку дії візи?”

Відповідь на це питання майже однозначна – Так, якщо у вас є вільні дні шенгенського коридору (тобто такі, що дають право в’їзду по біометриці),

Але! Попри те, що заїхати можна, це не означає, що так робити варто, адже таке може бути вам не завжди вигідно.

І ось чому.

Якщо ви в’їжджаєте в Польщу по безвізу, то дні шенгенського коридору будуть у вас витрачатися до тих пір, поки ви не перетнете кордон у зворотньому напрямку або  поки не вичерпаються всі 90 днів коридору.
Відповідно, якщо ви заїхали в Польщу надовго, то спочатку ви вичерпаєте свої 90 днів безвізу і лише після того запрацює ваша віза.

І отут важливо розуміти, яка саме у вас національна віза.
Якщо D06, тобто 365/365 – то для вас наявність шенгенського коридору матиме значення тільки якщо ви плануєте подорожувати Європою.
Якщо ж в залишатиметься в Польщі постійно й перетинатимете кордон лише в бік України (якщо перетинатимете взагалі), то ваша віза буде діяти ще понад 9 місяців, за цей час у вас знову відкриється шенгенський коридор у 90 днів, який дозволить вам подорожувати Європою або ж подовжити перебування в Польщі на 90 днів після закінчення візи.

Інша справа, якщо у вас віза D05 і в ній чітко зазначений період перебування (це може бути пов’язано із датами вашего освядченя).
Наприклад, ви маєте піврічну* візу на період 15/04/2018 – 25/09/2018, хочете заїхати по безвізу 01/04/2018 і перебувати в Польщі без виїздів якомога довше.
Відповідно, від 1 квітня у вас будуть рахуватися дні безвізу, які закінчаться 29 червня.
Від 29 червня по 25 вересня ви будете перебувати в Польші по національній візі.
Тобто, візові дні з 15 квітня по 29 червня у вас пропадають.
А новий шенгенський коридор на 90 днів у вас відкриється лише 28 вересня.
Таким чином вам доведеться виїхати на 3 дні додому.

Отже, якщо у вас відкрита піврічна віза на підставі освядченя і є біометричний паспорт, то перед тим як скористатися безвізом варто добряче попланувати свої подорожі так, аби використати усі доступні дні ефективно.
Якщо ж у вас річна віза і  нема особливої прихильності до подорожування Європою в рамках безвізового руху,  ви можете спокійно заїзжати по біометриці до початку дії візи, вашу свободу пересування це (майже) не обмежуватиме.

 

* – тут термін “піврічна” – умовний. Віза не обов’язково має видаватися на 180 днів, вона залежить від дат, вказаних в освядчені. Важливим є те, що її тривалість більше 91 дня (інакше не було б потреби в національній візі, годилася б шенгенська), але не перевищує 180 днів – максимальний термін, який людина може працювати по освядченю впродовж 12 місяців.

 

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

534 comments

 1. Заїхала 6.03.20 по візі D05A/180 мультивіза з 29.02.20 по 28.08.20. (віза в біометричному паспорті). Чи можу я залишитися в Польщі по біометрії при закіченні терміну дії візи на 90 днів, не виїжджаючи з країни і не працюючи з метою туристичною , чи гостьовою? Які є ще варіанти якнайдовшого перебування ?

  Подобається

  1. Зараз немає туристичної мети перебування. Поки існує стан епідемії можна не виїжджати, працювати не обов’язково. Після відміни цього стану можна скористатися безвізом

   Подобається

 2. Добрий день. Скажіть будь ласка якщо я маю запрошення і воно починає діяти з 1 липня чи можливо заїхати до Польщі до 1 липня.

  Подобається

  1. Зараз, під час карантинних обмежень, це неможливо. В’їхати можна лише з метою роботи, й раніше, ніж починається дозвіл на роботу, вас не впустять

   Подобається

  2. Добрий день! Є таке питання! Подаю на візу 09.07.2020р а запрошення діє з 01.08.2029р, то візу відкриють з 01.082020р чи скоріше?

   Подобається

 3. Ще одне маленьке питанечко. Говорять що з 15 числа відминятся в польші 14 денний карантин. і що шофера зможуть возити на роботу до Польщі туда і на зад. А то зараз боятся вони. Говорять що якщо перетнуть границю на зад не впустять що змушені сидіти 14 днів в польщі. і потіим на оборот тут? Дякую.

  Подобається

 4. Дуже дякую. значить головне портібно мати біометрію, запрошення и страхівочку так? плюс нас буде роботодавець чекати на стороні польші вже а верніше через інтернет замовляє білети чоб доїхати до Буська а він нас заберає відразу. це сільско господарскі роботі чеснок и огірки… То проблем не мусіть бути у нас так для перетену границі? я жінка і брат їдемо.

  Подобається

  1. Сезонні роботи зараз в приорітеті. Тому у більшості випадків пропускають спокійно. Якщо у вас живий зв’язок з роботодавцем – це вам плюс. Прикордонник може перетелефонувати та пересвідчитися, якщо є сумніви. Якщо у вас є квитки – додатковий плюс.
   Але гроші з собою якісь варто мати, на харчування та термінові потреби, наприклад

   Подобається

 5. Доброго дня. в мене біометрія. і маю сезонне запрошення з 10.06.2020 по 31.08.2020 р. навіть 90 днів немає. ось хочу спитати при перетені потрібно показувати гроші чи не потрібно.

  Подобається

  1. Прикордонник має право спитати про наявність у вас грошей. Але не зобов’язаний. Коли є дозвіл на роботу, то зазвичай не вимагається аби подорожуючий мав гроші на весь термін перебування

   Подобається

 6. В мене відкрита польська віза воєводи ,по якій я ще не перетинала кордон і діє до 10 березня 2021 р,чи можу я тепер поїхати по біометрії до Німеччини на кілька днів,а потім відразу не повертаючись в Україну поїхати відразу працювати у Польшу по візі

  Подобається

   1. Пускає не через Польшу…я спитала чи так можна…а не чи пускають чи не пускають

    Подобається

 7. Маю робочу польську візу на 180/270 днів з 15.09.19 по 15.06.20. (в освяченіі з 15.09.19-15.12.19 і з 20.03.20-15.06.20)
  Заїхала по безвізу в Польшу 05.09.19, маючі 26 днів по безвізу. Виїхала через Латвію 12.01.20.
  1. Я правильнок розумію, я використала 104 дні візи?
  08.03.20 приїхала по безвізу в Германію, 11.03.20 поїхала в Польшу(є білет), була у сина, не працювала карантин.
  2. з 11.03.20, коли заїхала до Польщі, що діє віза чи безвіз? Не розумію, коли закінчиються дні візи?
  3. Чи можу не виїзжаючи в Україну, по закінчкенню візи напряму поїхати по безвізу в знов в Германію, потім на Україну?

  Подобається

  1. З 05.09 у вас витрачався безвіз, всі дні, які у вас були.
   Коли ви поїхали через Латвію – ви порушили умови шенгенського кодексу, оскільки безвіза у вас на той момент не було. Зараз у вас діє безвіз, він автоматично продовжується до відміни стану епідемічної загрози, це продовженя діє лише на території Польщі. В інші країни ви поїхати не можете. Також при виїзді з Польщі вам можуть дати депорт за порушення безвіза при попередньому виїзді

   Подобається

   1. Прошу вибачення, але у мене є в паспорті діюча віза з 15/09/19 по 15/06/20, хіба я в рамках цієї візи не могла поїхати в країни шенгену?

    Подобається

   2. У вас же польська національна віза, правильно?
    По ній ви можете перебувати в Польщі 180 днів. Але їздити по шенгену ви можете виключно в межах наявних у вас днів безвізу (90/180). Ці дні – спільні для всієї шенгенської зони, якщо ви витратили їх в Польщі, то в інші країни ви їхати не можете

    Подобається

   3. Я розумію, що вийшло заплутано, але на 05.09.19 у мене було 26 безвізу, які звкінчились 30.09.19, далі з 01.10.19 була дія тількі візи, а з 29.12.19 знову відкрився безвіз. Чи я помиляюсь? Я була в Польщі, в Латвії була пересадка, Так робити не можна?.
    В таких випадках, треба мати якесь підтверджкння, скількі днів ти був не в Польщі?якщо так, то що саме?

    Подобається

   4. Якщо при в’їзді у вас було всього лише 26 днів безвізу – то ви тоді все вірно порахували. Варто було про це написати одразу.
    Так, спочатку у вас витритилися ці 26 днів, потім почала діяти віза.
    Далі віза у вас діяла до моменту перетину кордону Польщі. В Латвії ви витратили, мабуть, всього 1 день безвізу. Тоді, схоже, що у вас жодних проблем на кордоні не має бути

    Подобається

  2. Поможіть будь ласка, ще розібратись з тим, що почало діяти, 08.03.20, коли я заїхала в Польшу через Німеччину.
   Виходить я мала і 76 днів візи, і безвізу 89. Я не працювала зараз в Польщі, тому переживаю, як мені виїзжати тепер, враховуючи попередній виїзд з Латвії. Можна рахувати, що використовувались візові дні?

   Подобається

   1. Схоже, що на момент в’їзду в Польщу у вас були й дні візи, й безвізу.
    Й вже не має значення, на якій підставі ви перебуваєте. Ваше перебування є легальним поки стан епідемічної загрози не скасований.
    Чи зможете ви з Польщі поїхати до Німеччини – важко сказати. Потрібно реьельно рахувати дні. Й краще, щоб цей розрахунок зробили прикордонники

    Подобається

  1. Оскільки ви відокремлюєте поняття “віза” та “робоча віза”, виходимо з того, що “віза” це – шенгенська (тип С).
   Так, після національної можна робити шенгенську. Більше того, можна мати й національну, й шенгенську одночасно

   Подобається

 8. Доброго дня, якщо я заїхав по безвізу 11.10.19 і залишився по візі(віза з 2.11.19-29.04.20) то чи можу я залишитися по безвізу не виїжджаючи в Україну?

  Подобається

 9. Доброго дня, якщо я заїхав по безвізу 11.10.19. Віза була з 2.11.2019 по 29.04.2020. То коли в мене відновиться безвіз?

  Подобається

 10. Доброго вечора, якщо в мене віза була з 2.11. 2019,я заїхав по безвізу 11.10.19
  І залишився по візі, коли в мене відновиться безвіз?

  Подобається

   1. Безвіз у вас закінчився 08.01.20 та почала діяти віза.
    Станом на 29.04.20 ваш безвіз повністю відновиться

    Подобається

 11. В’їзд по безвізу 24.09.19 ,віза з 25.10.19 – 20.04.20 ,(чи з 21.04 знов вступає в дію безвіз?) ,якщо так,то чи можна без виїзду поїхати в іншу країну Шенген вже по безвізу ,і повернутися в Україну не через Польський кордон. Дякую..

  Подобається

  1. Так, після завершення дії візи, починати діяти безвізовий коридор.
   Так, можна поїхати до іншої країни шенгенської зонита повернутся звідти в Україну

   Подобається

   1. Тобто,з 24.10.19 по 21.01.20 (90 днів) по безвізу ,22.01.20 по 20.04.20 (також получається 90 днів) по візі ,і без виїзду вже з 21.04.20 вступає в дію безвіз на 90 дн.Чи вірно я порахував.Дякую.

    Подобається

   2. В першому запитанні я не правильно вказав дату в’їзду,в’їзд був 24.10.19 , а не 21 .09.19 ,чи буде тоді діяти безвіз з 21 .04.20. Дуже важливо для мене,дайте будь ласка відповідь.Дякую.

    Подобається

   3. Будь ласка, перепровірте кількість днів по калькулятору. Це ж суто технічне питання.
    Краще порахуйте самі та переконайтеся напевно. Так буде надійніше

    Подобається

  2. Тобто,з 24.10.19 по 21.01 20 перебування по безвізу, з 22.01.20 по 20.04.20 вже по візі, і без виїзду вже з 21.04.20 можна залишатися на 90 днів по безвізу? Чи правильно я порахував? Дякую за відповідь.

   Подобається

 12. В’їзд 13.10.19. Виїзд-09.12.19 біометрія на 90 днів ) відкрита віза з 28-06-18 до 23-10-19 D
  (Польща) так от…СК днів в мене залишилось?,32чи 42?рахувати слід безвіз з 13.10.19 чи 23.10-19?

  Подобається

 13. Заїхав 13.10.19 Виїхав 09.12.19 біометріє на 90днів ,але також була відкрита віза D з 28-06-19 до23-10-19(мова йде про Польщу)так от…СК днів в мене залишилось по без візу..32чи 42дні??рахувати слід від перетину 13.10.19 чи від закінчення візи 23-10-19?

  Подобається

   1. Якщо ,я нічого не говорив) можливо ,що я перебував по візі ,а пізніше на без віз перейшов?

    Подобається

 14. Працювала в Польщі по візі D з16.05.19. по 24.09.19..,потім залишалася і працювала на підставі печатки в паспорті (подала документи на карту побиту). Не дочекавшись виїхала до України, надавши в ужонд заяву на відмову. Зараз чекаю на довгострокову візу в Чехію, яка вступить в дію з 01.06.20. Чи можу я поїхати туди, відкривши візу С з 01.03.20. І, взагалі чи мені її відкриють.

  Подобається

 15. Доброго дня. Чи можете Ви мені надати інформацію. Я зараз перебуваю у Польщі по робочій візі, термін якої спливає 27.02.2020 року. Далі в мене є вільних 90 днів по біометрії. Чи потрібно мені перетинати кордон по завершенню дії візи, чи можна просто продовжити працювати по біометрії?

  Подобається

  1. Працюють не по біометрії. А по дозволу на працю. Матимете дозвіл – можете не перетинати кордон, просто залишитися й працювати до кінця безвізу. Не матемете дозволу – перебувати можна, працювати – ні

   Подобається

 16. Маю сезонну візу.Купила її спеціально для того,щоб працювати влітку,поки буде коридор,.Чи можу я зараз виїхати по біометрії(освядченню),а влітку- по цій сезонній візі, по засвядченню?

  Подобається

  1. Не купуйте візи, будь ласка.
   Вони видаються безкоштовно на підставі дозволу на працю.
   Якщо у вас зараз є діюче освядченя і є невичерпані дні безвізу, то ви можете заїхати та працювати допоки освядченя/безвіз не вичерпаються.
   Влітку по сехонній візі ви зможете працювати лише на сезонних роботах (сільське господарство, сацівництво, туризм, гастрономія)

   Подобається

   1. А як можна дістати запрошення безкоштовно,де вони видаються?.Всі посередники,агенції беруть наперед гроші,або взагалі не видають.Я пропрацювала офіц.по біометрії 3місяці,зараз 3 міс.коридору,буду їхати знову на 3м.,а далі сидіти коридор не хочеться.Запрош.на Воєвуду ніхто не дає,купити дорого.Тому й купила сезонну.Знаю,що цей докум.коштую десь 30зл.,але хто може його дати я незнаю.Якщо знаєте,то підкажіть,бо я планую й надалі їздити на заробітки.

    Подобається

   2. Коли ви будете в Польщі, то у вільний час шукайте собі там роботодавця.
    Так само, як й вдома.
    Це може бути агенція, або прямий роботодавець. Поки ви будете працювати на залишок днів по освядченю, вам можуть почати робити зезволеніє й ви по ньому відкриєте річну візу

    Подобається

 17. Доброго дня. Дякуємо вам за вашу працю,дійсно на користь!
  Поясніть будь ласка. Чого коли маєш карту побиту оновлюється без віз? Карту чекали довго.
  Тобто,є такий закон?
  Насправді,майже від кожного чути,що треба пересидіти в Україні,щоб знову оновити без візовий режим. Мене в візовому центрі запевняли теж,що не можна мати без візу коли в Польші на карті,бо його вичерпали при очікуванні,для того треба чекати в Україні 3 місяці.
  І просто не знаєш як насправді воно діє. Я намагалася читати польське право,знайти офіційні джерела,щоб спробувати доказати,але насправді дуже тяжко орієнтуватись..

  Подобається

  1. Так, дійсно, коли людина отримала карту й продовжує перебувати в Польщі у неї з часом відновлюється безвіз. Саме він дає цій людині можливість подорожувати країнами шенгену із картою.

   Розібратися в цьому питанні не так складно, як здається.
   Є всього два типи перебування – короткотермінове та довготермінове.
   Карта та національна віза – це довготермінове.
   Все інше (безвіз, шенгенська віза, нелегальне перебування тощо) відносяться до короткотермінового.
   Перебування на печатці теж відноситься до короткотермінового. З цим би не було жодних проблем, якби карту робили, як це належить по закону, 2 місяці.
   А оскільки карту роблять довго, то виникає така плутанина.
   Детальніше про це написано в цій статті https://bit.ly/3161X37

   Дякуємо за питання, мабуть варто написати окрему статтю на цю тему

   Подобається

 18. Доброго дня. Стоїть штам в паспорті про очікування карти побиту ( є негативна децизія і апеляція, тобто в Польщі я легально). Чи можу я виїхати в Україну і повернутися до Польщі по без візу за умови, що останній в’їзд був рік тому, дні по без візу закінчилися в червні 2019. Чи обновився безвіз? Чи потрібно робити національну візу?

  Подобається

  1. Ваш безвіз не обновився. Допоки ви в Польщі в очікуванні рішення по апеляції, у вас буде завжди вичерпаний безвіз.
   В’їхати в Польщу зможете лише по національній візі

   Подобається

   1. Якщо вже маєш карту побиту, коли буде повний без віз знову? Лише якщо чекати в Україні 3 м?

    Подобається

   2. З картою безвіз завжди в наявності, якщо його не використати поїздками по країнам шенгену.
    Єдине що, якщо карту довелося чекати довго, то перші 3 місяці від моменту отримання карти (а точніше – децизії) безвізу ще немає, потім він поновл/ється

    Подобається

   3. Так,я чекала на карту довго, мала візу,потім звичайно без віз вичерпався.
    Дуже дякую за відповідь! Я так довго шукала інформацію.
    Бо мене запевняли,що я маю бути в Україні 3 м,лише тоді буде без віз знову.

    Подобається

 19. Доброго дня. В мене є віза з запрошенням на роботу. але в мене сталися
  непередбачувані обставини через які я вже не зможу працювати на цій роботі. чи зможу я через цю візу поїхати працювати на іншу роботу? дякую.

  Подобається

  1. Так, якщо на іншій роботі вам зроблять дозвіл (освядчення), то за наявності дозволу на роботу ви можете користуватися вже відкритою візою

   Подобається

 20. Доброго дня, чи можна маючи річну візу(по воєводському запрошенню) виїхати на кілька днів до України, а потім вільно в’їхати на територію Польщі? Чи потрібні якісь ще документи?

  Подобається

  1. Їхати по безвізу ви можете.
   При перетині кордону вам потрібно виконати вимоги для такої поїздки (мета, маршрут, зворотній квиток, адреса перебування, гроші).
   Але працювати ви не можете, адже у вас немає дозволу

   Подобається

 21. Доброго дня! Допоможіть будь ласка розібратись .Маю запрошення на піврічну візу з 27,12,19 по 22,06,20 Чи можу заїхати по безвізу до початку дії візи/ще діє візовий коридор до 15 березня працювала по робочій візі з 15,03,19 по 04,07 ,19/ а далі працювати по візі і чи потрібно перетинати кордон?Дуже дякую за відповідь!

  Подобається

  1. З липня у вас вже відновився повний безвіз. Ви можете заїхати по безвізу і далі залишитися без перетину кордону.
   На кордоні казати, що ідете працювати, маєте дозвіл, але хочете облаштуватися. Потрібно мати гроші з собою.
   Мінус в тому, що віза у вас почне діяти не 27.12, а після вичерпання безвізу. Це не дуже зручно, якщо ви плануєте поїхати подивитися сусідні країни у свій вихідний

   Подобається

 22. Ситуація наступна: дитина заїхала по біометричному паспорту по безвізу в Польщу на навчання (Безвіз закінчується 03.12.19). Термін дії даного паспорту закінчується в 23.12.19 року. В новий біометричний паспорт була отримана учнівська віза 01.11.19. Але останній заїзд дитини в Польщу був здійсненний по старому паспорту по безвізу 23.10.19. Питання в тому, чи необхідно робити виїзд по старому паспорту і заїзд по новому паспорту з візою? Чи при наявності обох паспортів віза включиться автоматично після закінчення днів безвізу?

  Подобається

 23. Доброго вечора, я хотів би запитати, у мене відкрита робоча віза в Польщу на 180 днів, дійсна до 10 січня 2020 року, чи зможу я без проблем поїхати в Польщу в гості на Новий рік 29 грудня на 5 днів, по біометричному паспорту книжечці і чи потрібно мені бронювати номер в готелі для підтвердження що я дійсно їду в гості?

  Подобається

   1. А те що віза у паспорті вказує що вона дійсна питань про це не буде типу їдете, віза відкрита а де запрошення на роботу? Їм казати на кордоні що їду по без візу в гості або на свята у Польщу, адресу до кого я їді їм обов’язково вказувати на кордоні?

    Подобається

   2. Якщо у вас віза в біометричному паспорті, ви можете користуватися як візою, так й безвізом, в залежності від мети поїздки.
    Мету поїздки прикордонники питають.
    Якщо ви їдете автобусом, у пасажирів сбирають паспорти. Покладете дозвіл на роботу – зарахують в’їзд по візі, не покладаете – прийдуть питати мету. Так, треба пояснити, що в гості, куди саме, на скільки днів та мати гроші.

    Подобається

 24. Доброго вечора. чи можу я виїхати по біометрії коли закінчилися віза 3дні тому. І що потрібно робити давати 2паспорти чи тільки біометрію?

  Подобається

  1. Якщо у вас віза в старому паспорті, то вона може бути як національна, так й шенгенська.

   Якщо вона шенгенська (С), то безвіз вам не допоможе.
   Якщо національна (D) то можна виїхати по безвізу. Потрібні будуть обидва паспорти

   Подобається

   1. В мене національнаD що потрібно буде робити на границі? Дати просто паспорти і все?

    Подобається

 25. Доброго дня! Хотів би запитати, маю відкриту візу на 140 днів в Польщу. Віза закінчується 16 листопада. Чи можу я ще добути місяць по біометричному паспорті не виїжджаючи з Польщі?

  Подобається

  1. Якщо ви під час дії цієї візи не використовувала безвіз, то у вас має бути навіть 90 днів для перебування.
   Виїжджати, щоб “включився” безвіз не потрібно

   Подобається

   1. тобто, навіть якби в мене була віза на всі 180 днів після неї я ще можу перебувати в Польщі 90 днів по безвізу? правильно?

    Подобається

   2. Є певний ризик, що ви змішуєте дозвіл на роботу й дозвл на перебування.
    Візу на 140 днів вам дали, ймовірно, на підставі освядчення.
    Чому на 140 днів, а не на 180?
    Ви перед тим працювали по безвізу?
    Або робота була на такий період всього?
    Якщо у вас віза більше 90 днів (140, 180, рік), то після неї ви можете перебувати по безвізу 90 днів (або скільки у вас є). Але для того. щоб працювати потрібний дозвіл (освядченя обо зезволеніе)

    Подобається

 26. Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка.. У мене діючий біометричний паспорт, в Польщі ще не була… Чи можу я відкрити якусь візу, щоб вїхати до Польщі по ній, а не по біометричному паспорті.. Я планую воїхати до Польщі, а потім до Швеції. Проблема в тому, що в мене закінчилися три місяці по паспорту (перебування в Швеції), я можу вїхати в Швецію по польскій візі на кілька днів, а потім повернутись до Польщі ? Дякую!

  Подобається

  1. В Швецію ви можете в’їати лише по шведській національнтй візі, по польській – тільки в межах безвізу, який у вас вичерпаний.
   Або потрібно чекати 3 місяці в Україні, й тоді їхати

   Подобається

 27. Добрий вечір в мене піврічна віза я перетнув кордон і думав що вони мені печатку вдарили на безвіз,а вони вдарили мені на візу,а в мене залишалося на візі 3 дня, і теперь незнаю шо робити чи мені потрібно вертатися і обратно заїхати на безвіз чи вони мені пощитають що я був по безвізі невиїжаючи незнаю що робити? На перед Дякую

  Подобається

  1. Штамп пеертину кордону ставлять не на візу чи безвіз, а в цілому до паспорту.
   Для того, аби перебувати по безвізу вам не потрібно перетинати кордон ще раз, він включиться автоматично

   Подобається

 28. Доброго дня. У мене два паспорти: старого зразка діючий до 2022 і біометричний. У який паспорт краще проставити робочу національну візу Польщі на 180 днів при тому , що під час дії візи мені буде потрібно повернвтися на Украіну для перетину кордону з іншими державами?

  Подобається

  1. В той, в якому вам не шкода вільної сторінки. Беріть з собою обидва паспорти, ви можете показувати прикордоннику обидва, якщо виникнуть питання щодо кількості днів перебування

   Подобається

 29. Добрый день. У меня открыта чешская краткосрочная рабочая виза с 29.10. Могу ли я пересечь границу с Польшей на день раньше – 28.10, по безвизу? Паспорт биометрический, Страховка открыта сентябрем

  Подобається

  1. Краткосрочная чешская рабочая виза – шенгенская, т.е. те же самьіе 90 дней безвиза.
   Вьі можете до визьі воспользоваться безвизом. но вьіехать нежно будет на 90-й день от вьезда, а не в последний день визьі

   Подобається

 30. Доброго ранку. 06.09.2019 мій син заїхав в Польщу по картці малого прикордонного руху ( бо віза на навчання була відкрита з 09.09), а виїхав сбогодні вночі по біометричному паспорті. Паспортист цого пропустив і не зробив жодного зауваження. Що робити?

  Подобається

 31. Ой,вибачте.мала на увазі жовтень місяць 7.10 та 8.10.тобто 8.10 він ще може перебувати на тереторії Польщі? І це не буде вважатись за порушенням?

  Подобається

 32. Доброго вечора.У чоловіка робоча віза на пів року.В паспорті написано до 8.09 Він хоче виїжджати 7.09 після обіду,я сварюся з ним що це буде пізно,бо якщо черги на кордоні,то до 24:00 ,може не встигнути перетнути кордон.А він каже що 8.09 ще можна перебувати в Польщі.Роз’ясніть будь ласка,хто правий…Буду дуже вдячна.

  Подобається

 33. Доброго вечора маю запитання до вас маю ще невикористану візу до 7 жовтня сьогодні казав на кордоні що їду по біометрії вона питалася чи маю якісь додатки до візи я їй показав освячення і умову злецення тепер я незнаю чи вона мені поставила штамп що я заїхав по біометрії чи по візі Бо я казав що їду в гості на 3 дня може вона собі порахувала якщо на три дні то я встигну вернутися до 7жовтня до кінця візи Тепер я незнаю скільки я можу бути в Польщі чи 3місяці чи до 7жовтня і тоді вернутися знов чи як відпишіть будласка😕

  Подобається

  1. Не зрозуміло у чому проблема. Якщо ви прихали у гості на 3 дні, то яка різниця – рахується вам безвіз чи віза? Й те, й те у вас діюче.
   Наступного разу, коли будете перетинати кордон, питайте у прикордонників – яку підставу в’їзду вони застосовують, візу чи безвіз.
   Як відбувався ваш перетин кордону ми не знаємо. Робити припущення тут немає сенсу

   Подобається

   1. Я просто сказав що на три дні а сам на роботуприїхав то як у мене закінчиться віза то я зможу тут бути ще чи потрібно перетинати кордон

    Подобається

   2. Не варто брехати на кордоні.
    Якої поради ви чекаєте від нас, якщо ми не знаємо точно, які рішення приймали прикордонники й яку інформацію вони внесли в систему?
    Не факт, що ви зможете працювати, якщо у вас вичерпані 180 днів роботи по освядченю.

    Подобається

 34. Добрий день. Я працювала в Польщі по біометричному паспорті. Дати в’їзду 05.03.2019 – 01.06.2019. В освяченні я працювала з 11.03. 2019 по 31.05. 2019. Потім відкрила візу з 30.07.2019. І в умові злецення мені дозволяють працювати з 22.08.3019 по 27.12.2019. Але це вже більше мені можна працювати ніж 180 днів в рік! Питання таке: “Я можу працювати в Польщі включно до 27.11.2019 чи я повинна перетнути кордон до 27.11?

  Подобається

  1. Працювати по освядченю ви можете лише 180 днів на рік. Якщо дали на більший термін – можливо попередній роботодавець не повідомив, що ви працюєте?
   Перебувати (не працюючи) ви можете стільки, скільки дозволяє ваша віза. Подивітьня уважніше, в ній можуть бути вказані дати початку й кінця, але при тому є ще кількість днів перебування. Й вона може бути меншою, ніж загальна кількість днів між дито початку та закінчення

   Подобається

 35. Доброго дня! Скажіть будь ласка, бо в мене ось яка ситуація, сторінки в закордонному паспорті старого зразка в мене закінчуються, я подала документи на вироблення нового паспорту. Віза в старому паспорті в мене до кінця року. Чи мені потрібно зараз робити нову візу, чи я можу спочатку в’їхати по безвізу, а потім зробити собі візу?

  Подобається

 36. Доброго Дня !Мий син має відкриту візу студентську на 365 днів ,з 1 жовтня,чи може він приїхати швидше бо біометріі ?І залишитися на візі ?Не перетинаючи кордону.

  Подобається

 37. Доброго дня .У мене таке питання я заїхала 5 вересня по безвизу а віза відкривається 27вересня.І віза открита з27 вересня до 5 січня я можу перебувати до кінця візи.

  Подобається

  1. Можете перебувати до кінця візи. Але у вас спочатку вичерпається безаіз, а потім почне діяти віза. Якщо ви хочете зберегти безвіз для поїздок шенгеном, вам потрібно перетнути кордон із візою після 27 вересня

   Подобається

 38. Добро вечора скажіть будь-ласка якщо я в їхала в польщю по воєвуді а потом виїхала по безвізу і чи я зможу потім заїхати по візі в польщю

  Подобається

 39. Доброго дня.
  Скажіть будь ласка, чи можна в’їжджати в Польщу по візі , а виїжджати по безвізу( так як паспорт де була віза загублений)

  Подобається

  1. Вам у будь-якому випадку потрібно заявити в поліцію про втрату паспорта.
   Щодо виїзду. Справа в тому, що у вашому паспорті немає відмітки про в’їзд, отже важко визначити, чи не порушили ви терміни перебування.
   Вам варто із паспортом та довідкою з поліції підійти до найближчого офісу погранслужби та попросити пояснити вам, як правильно оформити ваш виїзд, аби не було депорту

   Подобається

 40. Доброго дня. Маю питання: у мене стоїть дата початку робочої візи 26.08, але планую в’їхати на територію ЄС 24.08 . Чи зможу я працювати по даній робочій візі?

  Подобається

  1. За простими питаннями зазвичай ховаються значно складніші деталі.
   ЄС – велике. Ви можете заїхати по безвізу в шенген до початку дії робочої візи, якщо у вас відповідно є вільні дні шенгенського коридору.
   Працювати ви можете лише в тій країні, яка видала вам робочу візу

   Подобається

 41. Доброго дня підскажіть будь ласка відкрита віза було запрошення на працю та його не прислали з візового центру і ще паспорт біометричний що потрібно робити щоб пропустили через кордон в Польщу на роботу

  Подобається

  1. Якщо у вас піврічна віза, то ваш дозвіл на роботу є в реєстрі, прикордонник може його перевірити.
   Вам потрібно або мати фото (можливо, зможе прислати роботодавець) або зберіглася копія.
   Можна ще спробувати написати лист в консульство електронкою – пекет формують там, візовий центр до втрати не причетний.
   Краще все ж таки знайти можливість підтвердити наявність дозволу, ніж скористатися безвізом

   Подобається

   1. Дякую. Але якщо їхати по біометрії? Треба анульовувати візу, якщо немає запрошення

    Подобається

   2. Не потрібно анулювати візу.
    Ви можете їхати й по безвізу. Але у вас будуть питати мету поїздки. Й краще не брехати, у прикордонників є засоби перевірки

    Подобається

 42. Доброго дня. Виникло таке питання, якщо в мене віза до Польщі діяла з 28.12.18 по 09.06.19, а перебувала я на території Польщі з 05.01.19 по 02.03.19 по цій же ж візі тобто на Україні я вже перебуваю 4 з половиною місяця. Чи можу я зараз виїхати до Польщі по без візу?

  Подобається

  1. Так, можете зараз скористатися безвізом. Й могли скористатися в будь-який момент після повернення з Польщі (якщо безвіз не був вичерпаний на той момент)

   Подобається

 43. Доброго вечора! В мене таке питання, в мене біометричний паспорт і відкрита річна польська віза, зараз я в німеччині, потрібно з Берліна полетіти в Львів, чи потрібно мені перетинати кордон?

  Подобається

 44. Доброго дня! Проконсультуйте будь-ласка! При продовженні трудових відносин з працедавцем карта побуту закінчується. Чи можна продовжувати її дію в уряді воєвудським чи потрібно від початку реєструватись на подачу як перший раз? При умові, що працедавець не змінювався за весь час чинності карти тимчасового побиту. Дякую!

  Подобається

  1. На кожну нову карту відбувається звичайна подача повного пакету документів. Єдине, на другу карту від того самого роботодавця вже не потрібний тест ринку праці

   Подобається

   1. Незнаю чи варто знову подавати на карту побуту тимчасового чи краще робити воєвудську візу. Що б ви порадили? Які негативні сторони?

    Подобається

 45. Доброго дня підскажіть пожалоста якщо в мене відкрита віза на 3 місяці я відбув 2.5 в мене залишилось 17 днів скажіть пожалоста чи можу я виїхати по безвізу бо мені відмовили в візі сказавши що в мене не закрита придидуща

  Подобається

 46. Доброго дня, у мене польська робоча віза і мені просто необхідно полетіти в Іспанію з Львова, але тільки по цій візі, а вже потім з Іспанії у Польщу, питання: чи мене пустять з Львова по цій візі?? Дякую за відповідь.

  Подобається

  1. Так, пустять. Ця віза дає вам можливість перебувати 90 днів в півроку в шенгенській зоні поза Польщею.
   Заїжджати в шенген ви можете звідки вам зручно

   Подобається

 47. Доброго дня я заїхав в польщу по безвізу в квітні а віза була відкрита з травня я пробув в польщі цілий травень і вернувся до дому на тиждень чи можу я знову заїхати до польщі по візі?

  Подобається

  1. Якщо віза дійсна, багаторазова (є слово MULTI на ній) та якщо у вас в порядку дозвіл на роботу, то ви можете по ній заїжджати стільки разів, скільки потрібно

   Подобається

  1. Якщо ви не спитали првкордонників – то інакше дізнатися неможливо. Але в будь-якому разі. якщо ви заїхали по безвізу, то віза почне діяти автоматично, коли безвіз закінчиться

   Подобається

 48. Доброго дня! Підскажіть будь-ласка з 12.01.19 по 05.02.19 був по біометрії. З 01.04.19 по 23.08.19 маю Польську робочу візу, по якій не виїжджав.З якої дати можу виїхати по біометрії на 90 днів. Дякую.

  Подобається

 49. Доброго дня. Маю два дійсних паспорти. По біометричному недавно відпрацював близько 75 днів. Чи можу зараз отримати піврічне запрошення на старий паспорт (не біометричний)? Дякую.

  Подобається

  1. Дозволи на роботу/ перебування надаються не паспорту, а людині.
   Якщо ви вже відпрацювати 75 днів по освядченю, то вам можуть дати нове освядченя лише на 105 днів.
   Якщо ви приховаєте, що маєте другий паспорт, отримаєте дозвіл на 180 днів, то після 105 днів ваша робота буде вважатися нелегальною

   Подобається

 50. доброго дня, в мене в біо паспорті відкрита робоча віза, але я хочу їхати до іншого працедавця, як легально в’їхати в Польщу, я можу в’їхати по Біо паспорту а в Польщі отримати нове запрошення?

  Подобається

  1. Можете. Скоріше за все так і буде. Аби пропустити вас по візі прикордонник захаче подивитися ваш дозвіл на працю. А якщо він вже скасований, то ви можете їхати лише по безвізу.
   Втім, якщоваш новий роботодавець тим часом зробить вам дозвіл і надішле його фото – тови зможете скористатися візою

   Подобається

 51. Доброго дня! Чи можу я перетнути румунський кордон з метою подорожі по біометриці, і зразу звідтам поїхати, не перетинаючи кордону, в Польщу на роботу маючи також відкриту візу? Чи я мушу ще раз перетнути кордон уже по візі, щоб рахувались дні візи а не біометрики?

  Подобається

  1. Технічно ви можете так зробити: заїхати в Румунію по білметриці і далі поїхати в Польщу.
   Але у вас спочатку витратяться дні безвізу, а потім почне діяти віза. Якщо ви не плануєте подорожувати шенгеном – то це не проблема. А якщо плануєте – то доведеться чекати появи безвізового коридору

   Подобається

 52. Добрий день! Підскажіть будь-ласка, скільки грошей потрібно з собою взяти в Польщу на роботу по національній робочій візі категорії D, щоб впустили мене на територію Польщі?

  Подобається

  1. Якщо сторого по закону, то для в’їзду потрібні такі гроші
   https://leewadia.wordpress.com/2018/01/21/srodki/
   У випадку робочої візи йдеться не про гроші на весь термін диї візи, а на утримання себе до першої зарплатні (тобто гроші на проживання та харчування).
   Якщо у вас така робота, що вас забезпечують житлом або є обід – то треба просто вміти пояснити прикордонники, чому ви вважаєте, що вашої суми вистачить;
   При тому випадки, кои гроші перераховують або вимагають показати залишок на карті трапляються рідко

   Подобається

 53. Я маю зезволення з 13.05, вже оплатила візовий збір та чекаю на подачу документів на воєвуду. Подача буде на початку червня. Скажіть, я зараз можу виїхати по безвізу в гості на дві неділі.?

  Подобається

 54. Будь-ласка, допоможіть розібратися!

  Якщо у мене Освядченя на роботу з 01.10.
  Та я заздалегідь отримаю піврічну (НЕсезонну) візу та з нею у паспорті поїду до Польщі 01.09 по БЕЗВІЗУ (тобто на місяць раніше набуття чинності візи) як турист.

  Через 2 тижні 15.09 повернуся до України, а потім через 2 тижні знову поїду до Польщі 01.10 вже по візі.

  Чи зможу я у такому випадку скористатися повним терміном дії візи по освядченню???
  Якщо ні, то як все це буде рахуватися? Вибачте, зовсім заплуталась…

  Дякую.

  Подобається

  1. Навіть придіючій візі ви можете користуватися безвізом, якщо є потреба.
   Ваше перебування по безвізу до вашої візи та освядченя стосунку не матиме, відтак й візою й освядченям ви скористаєтеся пізніше й на повний термін

   Подобається

   1. Дякую.
    А чи можна у моєму випадку (у разі необхідності) у останній день перед початком візи просто перезаіхати через кордон впродовж дня?
    Це буде рахуватися як “вимкнення” безвізу та “вмикнення” візи?

    Подобається

   2. Так, якщо ви заїдете по візі, то з цього дня у вас вже не витрачатиметься безвиз, ви будете знаходитися по візі

    Подобається

 55. Скажіть, будь ласка, якщо в день подачі в візовий центр у мене є помилки в документах, чи можу я переробити документи в цей же самий день і подати їх знову, чи мені назначать іншу дату подання документів на робочу візу?

  Подобається

  1. Це залежить виключно від правил роботи самого Візового Центру, нічим іншим таки питання не регламентуються. Запитуйте в тому ВЦ, до якого плануєте подавати документи

   Подобається

 56. доброго дня в мене Польська
  робоча віза відкрита з 06.02.19 по 15.05.19
  зараз я знаходжусь в Україні, чи можу я заїхати в Польщу 08.05.19 по візі і залишитись ще на 3 місяці по біометрії?

  Подобається

  1. Можете. По візі вас впустять, якщо до візи є дозвіл на роботу.
   По безвізу можете залишитися, якщо у вас є дні безвізу (судячи по термінам візи, вони мають бути). Для того, аби працювати, вам буде потрібний дозвіл.

   Подобається

 57. Є дійсна робоча віза в Польщу на 180 днів. Чи можна заїхати в Польщу по цій візі і залишитись довше, після закінчення візи по біометрії, без виїзду на Україну?

  Подобається

 58. Доброго дня! Допоможіть будь ласка. Робоча віза на півроку закінчилась 08.02.2019 року. Я виїхав до України. Зараз маю на руках oswiadczenie з 10.05.2019р. Чи можу я перетнути кордон з Польщею надавши цей дозіл? Або я можу заїхати тільки як турист?

  Подобається

  1. Не зовсім зрозуміло, як вам видали oswiadczenie з травня, якщо попереднє у вас закінчилося лише у лютому. Між освядченями має бути коридор у 180 днів.
   Зараз ви можете перетинати кордон по безвізу. Але працювати лише на підставі дозволу

   Подобається

 59. Доброго дня! Скажіть, будь ласка, з якої дати і чи на всі 90 днів я зможу виїхати по безвізу на роботу, якщо я була в Польщі:
  31.07.18 по 25.10.18 — по безвізу працювала
  08.01.19 по 27.03.19 — по візі типу D, сel 05A на 100 днів
  ДЯКУЮ!)

  Подобається

  1. В’їхати по безвізуви можете хоч сьогодні.
   Але для того, щоб працювати вам потрібний дозвіл на працю.
   Oswiadczenie ви вже все відпрацювали.
   Тож, або роботодавець має зробити zezwolenie.
   Або з 31/07 вам можуть зробити нове оswiadczenie на 3 місяці

   Подобається

   1. Дуже дякую за інформацію! То якщо я правильно зрозуміла по безвізу можу на всі 3 міс їхати, але як турист?

    Подобається

 60. Добрий день. В мене німецька річна робоча віза з 01.05.2019р. Чи можу я їхати по безвізу 20.04.2019р. через територію Польщі і чи потрібно буде ще раз в’їжджати по візі?

  Подобається

  1. Якщо у вас є невикористані дні безвізу – то можете. Додатково в*їжджати по візі обов*язку немає. Але – у вас спочатку витратяться дні безвізу, а потім почне діяти віза, І ви 90 днів не матимете змоги їздити шенгеном. Якщо вам так підходить – то можете додатково кордон не перетинати

   Подобається

 61. Доброго дня. Маю запрошення(освячення) на роботу в Польщу з 20/04 /19 по 30/09/19, у візовому центрі сказали що можу відкрити нову робочу візу тільки з 15/05 ( я вже її отримала),так як того року відкривала також з 15/05 , чи можу я поїхати працювати з 20 04 легально в це місце від якого в мене запрошення в рамках безвізу, ( на кордоні скажу що в якості туриста їду) а вже при настанні 15/05 залишитись працювати як по робочій візі???? Чи взагалі таке можливе?? А якщо так, чи обов’язково перетинати кордон?

  Подобається

  1. Якщо вам видали освядченя з 20/04, то ви маєте право працювати з цієї дати. Шкода, що у візовому центрі вам нав’язали невірне рішення.
   Так, ви можете їхати по безвізу (якщо у вас є невикористані дні, звісно).
   На кордоні краще не брехати, а показати освядченя.
   Виїжджати -в’їжджати, аби почала діяти віза не потрібно, це станеться автоматично

   Подобається

   1. Дякую. У візовому центрі сказали що я можу їхати тільки з 15/05 тому що в мене якби ще йде коридор по старій візі . Минулу я відкривала з 11/05/18 по 30/09 /18. По освядченню. ( В інтернеті Пишуть шо освядчення дає право перебувати 180/365/ Чи йде дійсно ще коридор?

    Подобається

   2. У візовому центрі працюють невігласи, на жаль.
    Коридор дійсно є.
    Але у вас віза була менше, ніж на 180 днів.
    Тому й освядчення дали раніше.

    Подобається

 62. Доброго дня, скажіть будь ласка,
  де можна дізнатися, чи ми працювали офіційно на роботі, якщо по приїзду до Польщі, на другий день вийшли до праці, та умови злеценія не видавали на руки, дякую.

  Подобається

  1. Схоже, щопрацювали неофійіно.
   Умову обов’язково мають видати.
   Можна спробувати дізнатися в ZUC, чи спллачували на вас внески https://leewadia.wordpress.com/2018/06/19/%d1%8f%d0%ba-%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%81%d0%b2%d1%96%d0%b4%d1%87%d0%b8%d1%82%d0%b8%d1%81%d1%8f-%d1%87%d0%b8-%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%be%d1%82%d0%be%d0%b4%d0%b0%d0%b2%d0%b5%d1%86%d1%8c-%d1%81%d0%bf/

   Подобається

 63. заїхала по біометрії в словаччину 27,10,2018 виїхала через польщу 03,01,2019
  зробила візу з 14,02,2019 по 28,07,2019 але заїхала 12,03,2019 і виїхала на другий день 13,03,2019
  чи можу я заїхати по біометрії зараз при діючій візі?

  Подобається

  1. Ви можете заїхати зараз по біометрії.
   У вас залишився 21 день в поточному періоді.
   А якщо ви хочете бути більше 21 дня, то вам потрібно дочекатися нового коридору, який почнеться 25/04

   Подобається

 64. Доброго дня.
  Таке питання:
  Якщо я маю ще 65 днів по біометрії і відкриту робочу візу з 05.05,то чи можу я зараз в’їхати на 65 днів безвізу і бути там без виїзду всі 90 днів?Чи обов’язково робити виїзд по закінч.біометрії і початку дії візи?
  Дякую

  Подобається

   1. Дякую.
    Як я розумію головне,щоб днів по безвізу вистачило до дати початку дії візи?

    Подобається

 65. Доброго дня. Я мала шопінг візу , термін закінчення якої 4 квітня 2019р. Свої 90 днів я вже використала, так як була в чоловіка 2, 5 місяці. Тепер хочу зробити біометрію. Чи можу я поїхати по біометрії не перебуваючи в Україні 90 днів. Кажуть по біометрії записують на кордоні ціль візиту. Я їду як на закуп , але живу у чоловіка, не працюю. Боюсь , що при виїзді будуть проблеми, якщо поцікавляться де я була . Чи це все неправда

  Подобається

 66. Добрий день маю таке питання заїхав по безвізу14.07.18виїхав29.07.18далі відкрив робочу візу 08.08.18до27.12.18на142дні чи можу я зараз02.03 18заїхати по безвізу

  Подобається

 67. як тамтого року я по біометричному була оформина на роботу а зараз по візі до кінця березня то зможу тепер знов по біометричному бути оформина? Або по візі

  Подобається

 68. доброго дня. підкажіть будь ласка,я маю дійсну страховку від Глобал Гарант,чи зможу я вїхати по біометрії з цією страховкою,чи краще зробити від іншої компанії?дякую.

  Подобається

 69. Добрий день, заїхала по безвізу, відкрита робоча віза, чи можу я перебувати у Польщі без виїзду в Україну до кінця візи?
  Дякую

  Подобається

 70. Я працював у польшi при виiздi з польшi на границi сказали що фальшиве запрошення,одним словом дали департацiю на рiк яка вийшла в вереснi того року.як узнати чи можу я проiжати через польщу взагагалi бо при департацii казали що потрiбно сплатити штраф.як i де узнати тому що зараз я у угорщинi i планую поiздку у естонiю чи не буде розворот з таможнi?допоможiть будь-ласка розiбратись

  Подобається

  1. Заборона в’їзду зазвичай дається на всю шенгенську зону. Якщо ви змогли в’їхати в Угорщину, то й в інші країни шенгену (включно з Польщею) ви також зможете в’їхати

   Подобається

 71. Доброго дня,я зараз працюю в угорщинi i маю дозвiл(пластик)до 2021року але при вйiздi-вийiздi б’ють печатки в бiометричний паспорт.чи зможу при потребi перетнути другий кордон крiм угорщини?

  Подобається

  1. Я працював у польшi при виiздi з польшi на границi сказали що фальшиве запрошення,одним словом дали департацiю на рiк яка вийшла в вереснi того року.як узнати чи можу я проiжати через польщу взагагалi бо при департацii казали що потрiбно сплатити штраф.як i де узнати тому що зараз я у угорщинi i планую поiздку у естонiю чи не буде розворот з таможнi?допоможiть будь-ласка розiбратись як сплатити штраф

   Подобається

   1. Відповідь на ваше питання було дано кілька годин тому: https://leewadia.wordpress.com/2018/03/24/%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d1%82%d0%b8%d0%bd-%d0%ba%d0%be%d1%80%d0%b4%d0%be%d0%bd%d1%83-%d0%bf%d1%80%d0%b8-%d0%bd%d0%b0%d1%8f%d0%b2%d0%bd%d0%be%d1%81%d1%82%d1%96-%d0%b1%d1%96%d0%be%d0%bc%d0%b5%d1%82/comment-page-2/#comment-4713

    Штраф можна сплатити на підставі відповідної квитанції/ протоколу.
    Якщо у вас жодних документів щодо штрафу немає – то важко здогадатися про який штраф йдеться. і чи був вині нарахований

    Подобається

 72. Скажіть будь ласка,я чотири місяці знахожусь у Польщі,заїхала по робочій візі Д, але ніде не працювала, в квітні чоловік мене буде доєднювати до своєї карти”за іншими обставинами” в уженді раптом не виникне питання, що я не легал і чи вони не відмовлять у приїднанні? Дякую.

  Подобається

 73. Доброго вечора. Я маю польську робочу візу на 180 днів з коридором. Я відбув її майже всю, залишилося приблизно місяць. Чи можу я поїхати за кордон по безвізу, при тому що у мене є цей місяць візи? Перетинав кордон не через Польщу

  Подобається

 74. Добрий день В мене була робоча віза з 20.02.2018 по 31.07.2018 а 13.07.2018 я ще встигла вїхати по робочій віз в Польшу а і 18.07.2018 року мені поставили печатку що я виготовляю карту побиту і чекала в польші але 1 грудня перетнула границю на Україну на даний час карта побиту ще немає як в’їхати в Польшу порахуйте коли можна їхати буль ласка вкажіть дату дякую тому що я 14 лютого хотіла в’їхати а мені на границі сказали через 20 днів і я не зрозуміла як вонми рахують. та чи потрібно страховку

  Подобається

 75. Перебуваю зараз в польщі на роботі по робочій візі з 18.10.2018 віза закінчується 8.03.2019 і маю ще біометричний паспорт чи я можу лишитись в Польщі не перетинаючи кордон? Чи для того щоб легально перебувати по біометриці треба виїхати по візі, а заїхати по біометричному паспорті? Дякую.

  Подобається

   1. Скажіть чи це десь прописано в митних кодексах наших чи польських? чи можна прочитати цю інформацію на офіційних порталах, щоб переконатись в тому що не буде потім проблем при виїзді з польщі в україну? Або скажіть звідки у вас ця інформація?

    Подобається

 76. Доброго дня, після закінчення воєвудської візи /по ній відпрацьовано 140 днів у іншого роботодавця/, яку і через який час можна робити візу? Дякую.

  Подобається

 77. Доброго дня. Маю біометричний паспорт по якому ще не їздив закордон та паспорт старого зразка, в якому остання віза закінчилась в кінці січня 2019 року. Нову візу я можу відкрити тільки в біометричному паспорті чи старий паспорт також діючий і можу в ньому візу відкрити? Чи краще креще нову візу робити в біометричному паспорті?

  Подобається

  1. Немає значення, в якому паспорті ви хочете вклеїти візу. Можете подавати будь-який на ваш вибір. Єдина вимога – аби він був діючий не менше, ніж термін візи

   Подобається

 78. обрий день В мене була робоча віза з 20.02.2018 по 31.07.2018 а 13.07.2018 я ще встигла вїхати по робочій віз в Польшу а і 18.07.2018 року мені поставили печатку що я виготовляю карту побиту і чекала в польші але 1 грудня перетнула границю на Україну на даний час карта побиту ще немає як в’їхати в Польшу порахуйте коли можна їхати буль ласка вкажіть дату дякую

  Подобається

 79. Я ЇДУ ПРАЦЮВАТЬ ДО ЧЕХІЇ ВІЗА ВИДАНА НА 90 ДНІВ . Я ВЇЖАВ ЧЕРЕЗ ПОЛЬШУ. ТЕПЕР НЕ ЗНАЮ СКІЛЬКИ МАЮ ПЕРЕБУВАТИ ЩОБ НІЧОГО НЕ ПОРУШИТИ.

  Подобається

  1. Можливо, прокордонник не повірив, що ви дійсно їдете до Чехії, вирішив. що залишитеся в Польщі.
   Якщо із датами все так, як ви написали, то ваш розрахунок вірний – у вас є 90 днів

   Подобається

  2. Добрий день. Маю два паспорти і в одному з них є Воєвудьська віза, а другий чистий. Але як в їхав в Польшу дав случайно другий паспорт з запрошенням і поставили штам в ньому не там де віза а в чистому паспорті. Що робити і як я заїхав по безвізову.

   Подобається

 80. був в Германії по безвізу з 140818 по 071018. БУВ ДОМА БІЛЬШ НІЖ 90 ДНІВ . ЇДУ ЗНОВУ ПО ШЕНГЕНСЬКІЙ РОБОЧІЙ ЧЕШСКІЙ ВІЗІ. КОРДОН ПЕРЕТНУВ 160219. ЯКИЙ ТЕРМІН ПЕРЕБУВАННЯ. ПОЛЯКИ СКАЗАЛИ ЩО 35 ДНІВ А НЕ 90

  Подобається

 81. добрий день я була по безвізу 29.05.18по 06.07.18 потім з 12.09 18 по28.10.18 працювала офіційно далі по візі з 23.11.18.по09.01.19 віза закінчується 15.03.19 я зараз можу їхати по безвізу щоб офіційно оформили дякую

  Подобається

 82. доброго дня!!!В мене таке питання по безвізу,ПеретнувПольщі кордон 13/11/18 до 24/12/18 і тепер поїхав знову по безвізу перетнув кордон 25/01/19 як правильно вирахувати дні,доки можу перебувати закордоном?Дякую!!!

  Подобається

 83. Доброго дня!в мене є питання ,я не добула по безвізу 24 дні ,в один день виїхала по безвізу і в’їхала по візі,ось добувають візу ….чи можу мати якісь проблеми на границі????

  Подобається

  1. Незрозуміло, що ви маєте на увазі “не добула по безвізу”. Ви не зобов’язані бути весь термін, ані по візі, ані по безвізу.
   Проблеми можуть бути, якщо ви пробули більше, а не менше

   Подобається

 84. У мене є роб віза з27.11.18 – 17.04.19. По ній я була у Польщі лише місяць і запрошення уже анульоване. Скажіть будь ласка чи можу я далі виїжджати за кордон сказавши на кордоні що я не по візі їду. І чи рахуються дні перебування по візі до біометріі.ДЯКУЮ

  Подобається

  1. Віза і біометрія рахуються окремо.
   Ви можете їздити по біометрії в межах правила “90/180”.
   По візі ви зможете заїхати лише у тому випадку, якщо на вас отримають новий дозвіл на роботу

   Подобається

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s