Новий паспорт, безвізовий коридор та депортація! Всі крапки над Ї

Posted by

Змушені знову повернутися до теми В’їзд в Польщу в очікуванні карти.
Ми вже багато разів роз’яснювали позицію прикордонників по питанню в’їзду в Польщу тих, хто перед тим тривалий час перебував тут на єдиній підставі – очікуванні карти побиту.
Після всіх цих публікацій залишалася лише одна маленька біла плямка: доволі велика кількість реальних людей розповідали про власний досвід – пробули на печатці, поїхали додому, отримали новий біометричний паспорт і заїхали по безвізу.
За логікою такого б не мало бути, але проти практики важко щось заперечити.

Сьогодні нам в коментарях написали таке питання:

33333

Ми дуже вдячні Наталі за цю інформацію і дуже співчуваємо, що так сталося.

З повідомлення випливає, що наш розрахунок вірний – коли вичерпаний 90-денний шенгенський коридор, то заїжджати по безвізу неможна, хоч по старому, хоч по новому паспорту.

Також тут варто звернути увагу ще й на таке: багато хто вважає, що якщо прикордонник пропустив людину – то це вже його відповідальність.
Ні,  це працює трохи не так.
У прикордонника – свої обов’язки і своя відповідальність.
У громадянина – своя. Якщо законодавство встановлює обмеження по перебуванню, то людина має вчиняти відповідно. А якщо порушила вимоги – то відповідати.

Отже, всім везунчикам, яким вдалося проскочити по безвізу, коли начебто коридору не було, варто або чекати подібного листа в поштовій скринці, або ж отримати повідомлення про порушення при найближчому перетині кордону.
На жаль.

Отже, тепер вже узагальнимо правила перебування у шенгенській зоні на підставі повного спектру варіантів.
Будь-який іноземець в Польщі може мати лише 2 типи перебування:

 • довгострокове (таку можливість дає карта побиту або національна віза (D)). В такому разі іноземець може перебувати в Польщі від 91 дня і більше в кожні півроку
 • короткострокове (на підставі візи С / біометричного паспорту/ очікування розгляду заяви на тимчасовий побит (“на печатці”)). Так можна перебувати до 90 днів в кожні 180.  Перебування “на печатці”, щоправда, має свою особливість. Це спеціальна умова, коли можна перебувати більше 90 днів безперервно, але після виїзду відлік коридору 90/180 починається спочатку.

90-денний коридор стосується всієї шенгенської зони. І якщо він вичерпаний – то вичерпаний. Ані заміна пспорта, ані навіть зміна прізвища цей коридор не поновлюють.
Якщо ви весь свій коридор витратили в Польщі – то й все, іншим країнам доведеться почекати.
Якщо ви порушуєте терміни короткострокового перебування – то несете відповідальність особисто, на прикордонників вона не перекладається. Відсутність контрольних пунктів не означає відсутності факту порушення.

І ще.
Карта побиту / національна віза D дають право на перебування 90-днів в інших країнах шенгену.
Але якщо ви отримали дозвіл на довгострокове перебування після тривалого очікування “на печатці”, то шенгенський коридор для відвідування інших країн у момент отримання карти/ візи не з’явиться.
Він у вас, звичайно, буде. Але за загальним правилом – 90/180. Тобто перший такий коридор відкриється через 90 днів після щасливого завершення вашого перебуваня “на печатці”

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

100 comments

 1. Доброго дня,

  Дуже цікавить питання, подалась на карту побиту по роботі (до того теж знаходилась тут по карті) на біометричний паспорт, очікувати на карту плюс мінус до травня/червня місяця. Жодного дня безвіз у мене не використано, питання полягає у тому, чи можу я виїхати наприклад у квітні до Україні просто по біометричному паспорту ( печатку маю про карту ) і потім повернутись (за пару днів назад до Польщі) по безвізу сюди? Чи це ніяк не вплине на розгляд справи про карту?

  Дуже вдячна буду за відповідь.

  Подобається

  1. З того моменту, як у вас закінчилася попередні карта й ви знаходитеся на печатці, у вас використовується безвіз. Якщо минуло 3 місяці, то заїхати по безвізу не зможете. Якщо ще 3 місяці не минуло, то зможете повернутися по безвізу. На розгляд карти від’їзд не вплине

   Подобається

 2. Доброго дня! 21.11.19 року я їхав до Швеції (туда і назад через 3 дні), коли ми приплили на паромі до Стокгольма нас на в’їзді перевірили паспорти і після допиту відправили самольтом до Києва. Бо ми не мали броні готелю. 14.12.20р. я хотів поїхати до Польщі по справах на декілька днів то мене на кордоні не впустили, сказали що в мене анульована віза і я в базі СІС на 3 роки. Паспорт не біометричний. Тепер я зробив собі біометрію, маю куплені квитки на самольот до Торонто з Варшави (квитки куплені до поїздки в Швецію). Скажіть мене впустять по нових документах? Чи потрібно кудись звертатися? Дякую

  Подобається

  1. Не мають впустити.
   Лише якщо система не розпізнає відбитки, то може вдасться заїхати. Але потім депорт може бути ще суворіший.
   Ви можете здати квиток з Варшави та придбати новий – з Києва

   Подобається

   1. дякую за відповідь! але в мене квитки такі що я не можу здати(((
    Підкажіть до кого мені звернутися щоб оскаржити мій депорт. Я вважаю що він мені поставлений не правомірно!

    Подобається

   2. При депортації вам мали дати документи, які містять інформацію про причини депортації та контактну інформацію тієї структури, яка наклала стягнення.
    Звертатися потрібно туди

    Подобається

 3. Доброго дня,,Скажіть будь ласка,така ситуація,ми з чоловіком хочемо їхати,але він в грудні приїхав з Польщі,був там з березня місяця,поданий на карту,,хотів тиждень назад переїхати кордон,не пустили,сказали по біо немає днів,тількі по візі, якщо він зробить новий паспорт,і буде їхати до Польщі знову по біо,його пустять, чи ні,,,чи може попробувати через інший кордон,по новому паспорту,
  дякую

  Подобається

  1. ані новий паспорт, ані інший кордон в даному випадку не допоможуть.
   біометричний паспорт має чіп із відбитками, які є в загальній системі.
   тому у вашому випадку або чекати 90 днів або робити національну візу

   Подобається

 4. Доброго вечора. Хотіла б запитати Чи можна відкрити візу за 2 місяці до поїздки? І якщо ж вже відкрита віза з 20 лютого, то чи можна 1 лютого поїхати по біометріі в Польщу на тиждень? Тобто коли віза вже стоїть в паспорті, але ше не діє)

  Подобається

  1. Граничний термін подання заяви на візу нещодавно змінуювався, вам варто уточнити терміни в консульстві або візовому центрі.
   Наявність візи ніяк не обмежує можливості користуваня безвізом

   Подобається

 5. добрий день. в мене така ситуація . 12.2018 р. подав на карту побиту. в червні 2019 в системі моніторування справи
  було написано що децизія була видана . але я тої децизії не отримав до сьгодні. писав на інфолінію і виявилось шо вони відправили не на той адрес. в вересні писав шоб вислали дуплікат і до тої пори також нічого немає.(з того що мені казали децизія негативна)
  мені потрібно виїхати на україну . як мені це зробити щоб небуло депортіції паспорт дійсний до 12.2020.
  дякую.

  Подобається

  1. Якщо децизія негативна – то вам обов’язково потрібно її отримати до виїзду.
   Інакше ситуація може бути кваліфікован, як ваше ухиляння від отримання децизії й ви отримаєте депорт.
   Потрібно йти у ужонд та вимагати видати вам документ

   Подобається

 6. Доброго вечора. Якщо я перебув повну біометрію (90днів) і повернувся до України зробив новий біометричний паспорт за місяць і хочу знову виїхати за кордон. Чи можливо таке? Якщо ні то чому?

  Подобається

 7. Доброго вечора! В мене така ситуація,якщо можете підкажіть……В Чехії я просрочила 40 днів біометрії,але тільки через те,що нажаль не добре порахувала дні і коридори(((((( ясне діло ,що мене чекає депорт,але радять піти в укр.посольство,сказати що загубила паспорт мені видадуть білий паспорт і по ньому полетіти додому на Україну.Чи дійсно такий варіант може пройти?Ну а вже на Україні зробити новий паспорт

  Подобається

  1. В такій схемі при біометричних паспортах немає ніякого сенсу.
   У вас же все одне на кордоні перевірять відбитки, й дату в’їзду / виїзду знатимуть

   Подобається

 8. Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи можна подорожувати Європою “на печатці” з біометричним паспортом (очікую карту побиту, “на печатці” 2 тижня, перебувала в Польщі на візі Д). Хочу поїхати в Грецію на пару днів. Дякую.

  Подобається

 9. Доброго вечора. Я поїхав за кордон в березні в 2018 році по безвізу. Хотів робити документи але у мене нічого не вийшло , і виходить я нелегалом уже тут більше року. Чи зможу я не отримати департацію ?

  Подобається

  1. Ви здійснили порушення. За нього передбачене покарання. Не страшне – лише заборона в’їзду на певний період.
   Вам можуть розповідати різні “схеми”, як можна перетнути кордон начебто без депортації, але це великі витрати й великий ризик

   Подобається

 10. Доброго дня таке питання я заїхав на тереторію польщі 17.08.18 у мене закінчувався безвіз я подався на карту побита працював там потім мені дали відмову і я виїхав 01.08.19 ) коли я зможу заїхати лигально по безвізу

  Подобається

 11. Доброго дня, підкажіть будь ласка, а якщо 2 роки знаходишся на печатці, що стоїть на папірці а не в паспорті, чи не буде проблем при перетині кордону, якщо потрібно буде поїхати в Україну? І чи можна в такому випадку виробити біометричний паспорт і через 90 днів повернутися до Польщі?

  Подобається

  1. 1. Проблем з папірцем не буде. Прикордонники до цього ставляться із розумінням
   2. Так, через 90 днів від дати виїзду можна повернутися по біометрії

   Подобається

 12. Доброго дня, якщо я подалась на карту тимчасового побуту коли в мене ще була дійсна віза типу Д(студент), то наскільки я розумію, в мене не використані дні безвізу(раніше не їздила нікуди по безвізі) хоча після подачі пройшло вже більше трьох місяців, 15 днів з яких після закінчення візи. Тобто я можу виїхати в ЄС з Польщі на правах безвізу, на печатці?

  Подобається

 13. 30.08.2019 закінчиться віза D. У цей час я буду в України.
  Чи буде можливість повернутись у Польщу по безвізу 01.09.2019.
  Безвізовий коридор мною до цього не використовувався взагалі.
  Дякую.

  Подобається

  1. Якщо у людини є дні безвізового коридуру, то він, вочевидь, може ними скористатися.
   Наявність візи D/ її закінчення ніяк не обмежує право користуватися безвізом

   Подобається

 14. Вибачте ще одна річ до цього в мене була карта але я своєчасно не пішов до ужонду і не сглосив що змінюю роботу. Вирішив піти до фірми де допомагають зробити карту вони казали що це проблема,але все можна зробити. Я їх послухав заплатив їм половину квоти вони подали мої документи і булавідмова пізніше вони подали апеляцію і додали документи начебто я тут весь час доглядав онука який неповносправний (це правда про онука) цілий час працював офіційно. Ця справа довго тягнулася півтора року без відповіді. Я пішов до них бо через три місяці паспорт закінчується вони казали що якщо рік минув то можна подати тепер на роботу, але те як треба було знову здати відбитки пальців змушений взяти білий паспорт так я той вже прострочений, питав як потім в’їхати казали що по біопаспорту, в останній справі написано що децизія має бути 30 вересня на 20 серпня записаний на штамп (сказали що умовити на печать можна тільки на іншу особу, а там як вийде можуть і відмовити ). Я тепер взагалі не знаю що робити може ви щось підкажете.

  Подобається

  1. Ох, і наробили ви.
   З того, що ви описали, багато шансів, що у фірми нічого не вийде і ви отримаєте відмову. Ще й заборону в’їзду за маніпуляції із білиі паспортом.
   Але важко щось радити, коли вже хтось багато часу працює із вашами документами. Ми ж не знаємо, що саме вони писали в апеляції.
   Але є таке формулювання “з гуманітарних обставин”. Якщо крім вам нема кому опікуватися онуком – то дозвіл можуть й надати.
   Дочекайтеся вже призначених дат, а там буде видно. Вже ж недовго залишилося

   Подобається

 15. Доброго дня. Я не до кінця зрозумів. Я був на печатці в очікуванні на карту, паспорт закінчився (звичайний) виїхав по білому паспорту. Зробив біометричний і в’їхав. Так тепер я з моменту в’їзду маю 90 днів? І чи можу поставити печатку в новий паспорт.

  Подобається

  1. Якщо ви булина печатці понад 90 днів (без візи та карти), то ви вичерпали безвіз й не мали права заїжджати по безвізу.
   Це може з’ясуватися пізніше, по відбитках, які ви здавали на візу та карту.
   Так що 90 днів ви ймовірно не маєте.
   Печатку зазвичай у новий паспорт не ставлять, це велика морока в ужонді – співставляти вашу заяву, з’ясовувати причину зміни паспорту…
   Вам потрібно було залишити старий паспорт, пояснивши, що в ньому знаходиться печатка.
   Але спробуйте підійти в канцелярію та спитати, як отримати тепер печатку

   Подобається

 16. Доброго дня. Чи маю можливість поїхати в Україну і вернутись до Польщі якщо виїжджав до Польщі зимою по воєводській візі, потім віза закінчилась і півтори місяці я перебував бо біометриці, до поки не дістав печатку. Як я розумію в мене залишились ще тих півтори місяці, на підставі яких можу перетнути кордон?
  Дякую.

  Подобається

 17. Доброго дня! В мене закінчується карта побиту,я біометричного паспорта в мене немає,тобто виготовлений але на руках не має.Чи вступить автоматично в дію безвіз чи ні?Дякую!

  Подобається

 18. Доброго дня! Допоможіть, будь ласка порахувати дні по безвізу,28.12.2018 закінчилася карта побиту,зараз перебуваю в Польщі на печатці(подала на нову карту).Чи з 28.06.2019 я можу виїхати,а потім в’їхати по безвізу?Дякую

  Подобається

   1. Подали на карту побита на початку травня 2019 року були не вірно вказані дані справу відклали був в поліції дав правильні дані коли може бути отримана карта побиту

    Подобається

 19. Доброго вечора. В мене таке питання, не можу знайти свою карту побиту тимчасову,а завтра їду на Україну. Порадьте будь ласка,що робити в такій ситуації?я студент

  Подобається

   1. Не має бути проблем. Навіть якщо у вас є карта побиту, ви маєте право користуватися безвізом як при в’їзді, так й при виїзді.
    Якщо карту не знайдете, то після повернення потрібно буде подавати в ужонд заяву про її втрату з проханням видруку нової

    Подобається

   2. Бо така ситуация,що карта у мене на одному паспорті,а біометрика на другому,але 2паспорти маю з собою. Знаю,що на кордоні про це не можна казати,що маєш 2 паспорти. Але дуже переживаю,що можуть дати якийсь штраф,чи не дай Бог депортація

    Подобається

   3. Депортація,що не має документу. Хоча хочу везти з собою студентку легітимацію і децизію

    Подобається

 20. Якщо я вїхала по робочій візі з звичійним паспортом 3 вересня 2018 і виїхала 16 січня 2019, повернулася і зробила біометрію і вїхала 24 лютого 2019 по ній це також було незаконно ? І що в такому разі робити ?

  Подобається

  1. У вашому випадку все було законно.
   Оскільки ви перебували на візі, то у вас не витрачався безвізовий коридор. Отже, ви ним скористалися правомірно

   Подобається

 21. Антоніна Поясніть,будь-ласка чи можна виїхати по другому паспорту ,якщо перших три місяці закінчились в листопаді 2018,а других-24.02.2019?

  Подобається

   1. Підкажіть будь ласка. В мене віза по карті поляка закінчується через місяць . В паспорті стоїть печатка ( подала документи на сталий побит). Потрібно поїхати додому на деякий час. Чи відкриють мені нову візу дома?

    Подобається

 22. Вертаючись з Чехії в Польщі отримав заборону вїзду в Польщу і шенген зону на 6 місяців. Заборону вїзду скасували. Чи можу я тепер їхати по безвізу в Чехію, наприклад через Словадчину.

  Подобається

  1. Якщо заборона в’їзду скасована, ви можете їхати в будь-яку країну шенгену.
   Але папірця про скасування заборони може бути недостатньо. Ваші дані є в системі SIS, з якою звіряються прикордонники.
   Трапляються ситуації, коли рішення вже є, а дані в системі не оновлені

   Подобається

 23. Доброго вечора, підкажіть будь-ласка, якщо закінчився термін перебування по безвізу але летіти додому літаком, теж дадуть депортацію?

  Подобається

 24. Доброго дня,поясніть будь ласка в біометричному паспорті стоїть робоча віза з 31.05.18 по 15.11.18р.В Польщі офіційно працювала по 12.07.18р. І 12.07.18р. повернулась на Україну. З якого часу я можу їхати по біометрії в Польщу на роботу?

  Подобається

  1. У вас помилково вказана кінцева дата роботи. Вона є суттєвою.
   Ваша віза – піврічна.
   Значить, на підставі освядченя.
   Не має значення, перебуваєте ви по візі чи по безвізу, але по освядченю ви можете працювати не більше 180 днів на рік.
   Якщо 180 днів у вас не вичерпані і вам на залишок днів зроблять освядченя – то ви можете їхати щойно це освядченя буде готове.
   Якщо 180 днів відпрацьовано, то по освядченю можна буде знову працювати від 12.07 (рівно через рік).
   Якщо ж вам зроблять не освядченя, а зезволеніє (його довше чекати), то витримувати піврічний коридор не потрібно, можна працювати без перерви. Але коли улюдини є зезволеніє, нема сенсу їхати по безвізу, краще одразу зробити візу

   Подобається

 25. Доброго дня. Депортували за прострочений паспорт, чи я можу поїхати по новому паспорту, змінивши букву у призвищі і поїхавши через іншу країну?

  Подобається

  1. З якої країни депортували? Скільки часу перебували нелегально? І чи довелось платити якийсь штраф? Дайте відповідь будь ласка!

   Подобається

 26. Доброго дня !Мою сестру було депортовано з Польші на 3 роки,вона одружилася і змінила паспорт ,срок обмеження ще не закінчився .Чи може вона з новим прізвищем їхати за кордон?

  Подобається

  1. Покарання отримала людина, а не паспорт.
   Ваша сестра може спробувати обдурити систему контролю, але від відповідальності її це не звільняє. Вдруге покарання буде суворішим

   Подобається

 27. Доброго дня. Ніде не можу знайти інформацію, яка мінімальна залишкова кількість днів безвізу, для повторного в’їзду.
  Щоб було доступніше, наприклад я використав 87днів. Чи можу вїхати в ЄС на останні 3 дні.

  І ще є питання, якщо мені поставили печатку про очікування карти побиту і я на безвізі, чи можу виїхати на декілька днів, а потім знову повернутись, так щоб печатка далі була дійсною.

  Завчасно дякую за допомогу.

  Подобається

  1. Можна в’їхати по безвізу навіть якщо у вас залишився 1 день.
   Більше того, якщо у вас є печатка в паспорті – то у прикордонників навіть й питань щодо мети поїздки не виникатиме.
   Ви маєте право виїжджати та повертатися в той період, коли розглядається ваша справа по карти побиту, це не впливає на розгляд вашої справи

   Подобається

 28. Доброго дня. Я була у Польщі з 17.12.17 по 06.03.18 по безвізу, потім відкрила візу з 28.04.18 по 24..12.18. це сезонна віза…. Чи можу я заїхати у Польщу з 01.01.2019 по безвізу, і чи коли можна відкрити візу? Дякую.

  Подобається

 29. Здраствуйте меня зовут Дмитрий у меня депортацыя на пол года срок скоро заканчивается после нового года могу ли я ехать опять по биометрии после депортации??

  Подобається

 30. був депортований із словаччини у 2015 році за контрабанду. депортація на три роки. термін закінчився 30.11.2018. зроблено новий біометричний паспорт. коли можна пробувати перетнути кордон Польщі?

  Подобається

  1. Пробувати можна наступного дня після закінчення терміну покарання. Але…
   На практиці виявляється, що в системі SIS дані оновлюються із деяким запізненням. І тоді можуть не пропустити. Втім, новий паспорт тут справді може допомогти. Перевірити свій статус можна, на жаль, лише на кордоні

   Подобається

 31. Доброго дня)Підкажіть будь ласка
  По закінченню 90 днів виїжджаю з Польщі на Україні робитиму новий паспорт міняю прізвище так як вийшла заміж.Чи зможу з новим заїхати одразу не чекаючи 90 днів ?

  Подобається

  1. Ви не можете їхати по новому паспорту, оскільки у вис вичерпаний 90-денний коридор.
   У випадку нового паспорта, прикордонники не завжди одразу бачать, що це та сама людина, яка вже є в системі і можуть пропустити.
   Але вашої відповідальності їхні дії не відміняють. Коли дані сінхронізуються, ви отримаєте штраф та заборону в’їзду при наступному перетині кордону, про що, власне, написано в цій статті

   Подобається

 32. Доброго дня,

  Сьогодні на пасспортному контролі зіткнувся з наступною ситуацією: моя карта скінчилась 15 липня, маю печатку в паспорті, в Украіні чекає мене другий паспорт біометричний – прикордонник відповів що я вичерпав 54 дні після закінчення карти і якщо я в’иду по біометричному то матиму лише 36 дні легального перебування в Польщі далі треба щоб була віза Д. Він пояснив що якщо виїхати з Польщі то довгострокове перебування на печатці анулюється і в’їзд і перебування далі буде рахуватись як короткострокове перебування в шенген зоні по біометричному паспорту. Будь ласка підкажіть чі це дійсно так – бо десь бачив посалання на прикордонну службу Польщі, що на печатці це буде довготермінове перебування.
  Дякую за відповідь.

  Подобається

  1. На сайті прикордонної служби написано, що перебування на печатці відноситься саме до короткотермінового, а не довготермінового перебування. Так що у вас дійсно частина безвізового коридору витрачена.
   Але, разом з тим, ніде в офіційних повідомленнях прикордонників не зазначено, що при новому в’їзді по біометриці ефект печатки, який дозволяє перевищувати коридор, анулюється. Зрештою, це суперечить закону Про іноземців (перебування є легальним, якщо подано заяву на карту), при тому ніде не зазаначено, що це перебування має бути безперервним.
   Але – ви не перша людина, яка повідомляє про таке трактування законодавства прикордонниками.
   Єдине, що в такому випадку можна порадити – це звернутися до прикордонної служби письмово, описати ситуацію та зробити посилання на законодавство.
   Адреса для листування є на сторінці http://strazgraniczna.pl/pl/kontakt/1946,Komenda-Glowna-Strazy-Granicznej.html
   Зазвичай відповідають за 1-2 доби.
   В залежності від отриманої відповіді можна буде вирішувати, як діяти далі

   Подобається

 33. Доброго дня. У мене біометричний паспорт. По безвізу я перебував в Польщі 89 днів. Коли повернувся, здав документи на Воєвудську візу. Мені відмовили в візі. В паспорті поставили штамп з буквами A. C. D. Чи можу я тепер поіхати по безвізу? Чи цей штамп відіграє якусь роль при перетині кордону?

  Подобається

  1. Важко зрозуміти, про який штамп йдеться, коли його не бачиш. Крім штампа – причину відмови зазвичай повідомляють словами. Саме від неї треба відштовхуватися, аби зрозуміти будуть складності із в’їздом по безвізу чи ні.

   Подобається

   1. Доброго дня.Штамп в паспорті без ніяких обводів і ніяких цифр, лише букви A,C,D .пояснення у відмові візи дали у формулярі про відмову у видачі національноі візи. у повідомленні причина відмови: стоіть штамп на бланку 65/1/10 а також відмічений 11 пункт. Дякую за відповідь.

    Подобається

   2. 65/1/10 – це положення Закону про іноземців (ст. 65, п. 1, підпункт 10)
    Art. 65.
    1. Wydania wizy krajowej odmawia się cudzoziemcowi, gdy zachodzi co najmniej jedna zponiższych przesłanek:
    10)
    zachodzą uza
    sadnione wątpliwości co do wiarygodności złożonych przez
    cudzoziemca oświadczeń odnośnie do celu jego pobytu na terytorium
    Rzeczypospolitej Polskiej z
    uwagi na dostępne organowi dowody lub obiektywne okoliczności wskazujące na to, że cel pobytu cudzoziemca mógłby
    być inny niż deklarowany.
    ======
    ви надали дозвіл на роботу у фіктивного роботодавця.
    По безвізу вас мають пустити, але можуть прискіпливо вивчати документи, які підтверджують мету подорожі

    Подобається

 34. Не все зрозуміла. Підкажіть, будьласка. Якщо заїхати по безвізу, встигнути подати на карту побуту до скінчення 90 днів, то можна на печатці карту чекати, хоч безвіз (90) вже скінчиться? Дякую

  Подобається

   1. Доброго дня. Мене цікавить таке питання ❓ Мій чоловік відпрацював в Бельгії 3 місяці по безвізу, приїхав додому зробив другий біометричний паспорт і вирішив летіти по 2 паспорту. Але його вернули назад, поставили штамп, що його вернули. Але він не зупинився, вирішив їхати через інший кордон, але там його вернули через цей штамп, хоча водій сказав, що багато хто виїжджав з такими печатками, так як це не є депортація. Порадьте, будь ласка, він хоче їхати 3 раз, але боіться, щоб не вернули знову. Може просто потрібно замінити паспорт з тією печаткою?

    Подобається

   2. Ваш чоловік порушив законодавство і добре, що не був за це покараний.
    В Бельгії нема дозволу працювати, приїхавши по безвізу, така можливість є лише в Польщі.
    Той штамп, який ваш чоловік отримав, дійсно не є депортацією, а лише свідчить про те, що у нього вичерпані дні безвізу. І вони будуть вичерпані, незалежно від того, чи зробить ваш чоловік новий паспорт, чи ні.
    Дні безвізу є у людини, а не у паспорта. На новому паспорті будуть ті самі відбитки пільців і прикордонники бачитимуть, що безвіз вичерпаний.
    Їхатипо безвізу можна лишечерез 91 день після повернення. А працювати по безвізу в країнах шенгену неможна. За це можна дійсно отримати депортацію на значний термін

    Подобається

  1. Добрый день
   Подскажите пожалуйста,мой муж заехал в Польшу по биометрии 10.02.2018, 8.05.2018 подал документы на карту побыту печатки ещё в паспорте нету, в октябре месяце поехал в Украину и заехал по воеводской визе которая закончилась 31.06.2019, может ли он сейчас выехать в Украину и заехать по безвизу??

   Подобається

   1. Так, до кінця вересня у нього є дні безвізу, Якщо встигне виїхати до їх закінчення, то зможе повернутися теж по безвізу

    Подобається

   2. Спасибо за ответ
    А если не получится выехать до конца сентября то когда в следующий раз он сможет выехать и заехать по безвизу?

    Подобається

   3. Добрый вечер
    Подскажите пожалуйста,на данный момент жду карту побыта штампа ещё нету, воеводская виза закончилась в июне месяце,хетел бы поехать в Украину в декабре месяце смогу ли я вернуться по безвизу?каким образом действует безвизовый режим пока я ожидаю карту?

    Подобається

   4. Безвізом ви можете користуватися лише 90 днів після закінчення візи. Потім він вичерпується.
    Якщо віза закінчилася в червні й ви залишаєтеся в Польщі, то в грудні у вас не буде днів безвізу, щоб повернутися.
    Потрібно або пробути в Україні понад 90 днів, або відкривати роботчу візу

    Подобається

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s