Документи про завершення поліцеальної школи

Posted by

pol_pl_swiadectwo-men-i-33-2-dla-szkoly-policealnej-intro-54809_1

Після успішного закінчення поліцеальної школи  випускник отримує відповідне свідоцтво, без вказання титулу та кваліфікації, тільки із зазначенням предметів, які були начитані.

Саме воно дає право працювати в Польщі без дозвілу (незалежно від посади та професії й пожиттєво).
А при подачі на сталий побит, резидента та громадяньство Польщі звільняє від необхідності включати в пакет документів сертифікат підтвердження знання польської мови на рівні В1.

Але для того, щоб працювати на посадах, на яких потрібно мати кваліфікацію та титул за даною спеціальністю, самого свідоцтва закінчення школи недостатньо.

свідоцтво

диплом

Для підтвердження рівню професійної кваліфікації по закінченню поліцеальної школи потрібно скласти  державний іспит.
Цей іспит  не є обов’язковим, складається за бажанням.

Реєстрація на іспит відбувається за півроку до його проведення.
При успішній здачі іспиту випускник поліцеальної школи отримує титул, кваліфікацію, що дає право претендувати на  зайняття відповідних посад як в приватних, так і державних органах та організ
аціях.
Документом, який підстверджує  успішну сдачу іспиту, є диплом.
Документом, який містить інформацію щодо кваліфікації, включно із результатами іспиту, є свідоцтво.

сертифікат

Разом із дипломом та свідоцтвом  (тобто – після складання іспиту)  випускник поліцеальної школи отримує також й европейській сертифікат, який дає право працювати за даною спеціальностю (займати відповідну посаду) на терені  ЄС.
Натомість цей сертифікат не звільняє іноземця від необхідності отримувати відповідний дозвіл на працю у країні, де він планує працювати (якщо такий дозвіл передбачений законодавством цієї країни).

 

Всі фото документів, які використані в цій публікації,  це реальні  примірники, що видав своїм випускникам Швейцарський Освітній Центр (Вроцлав)

Advertisements

2 comments

 1. Доброго дня. Маю питання. Ви пишете, що після закінчення поліцеальної школи сертифікат цей при подачі на громадянство звільняє від необхідності включати в пакет документів сертифікат підтвердження знання польської мови на рівні В1. Я про DOKUMENTY POTWIERDZAJĄCE ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA POLSKIEGO:1. Świadectwo ukończenia szkoły w RP………. Юрист подавала запрос в ужонд такий: ” Proszę powiedzić czy zamiast dokumentu potwierdzającego znajomość języka polskiego na poziomie biegłości językowej co najmniej B1 może występować dypłom ukonczenia szkoły policealnej? I czy jest różnica państwowa to szkoła czy prywatna, 1 roczna czy 2 letnia? ” Надійшла відповідь ” W odpowiedzi na Państwa zapytanie uprzejmie informuję, iż urzędowe poświadczenie znajomości języka polskiego, tj. świadectwo ukończenia szkoły w Polsce (np. szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, technikum bądź dyplom licencjacki lub magisterski wraz z suplementem, z którego wynika, że językiem wykładowym zajęć był język polski), świadectwo ukończenia szkoły za granicą z wykładowym językiem polskim albo certyfikat wydany przez Państwową Komisję do spraw Poświadczania Znajomości Języka Polskiego jako Obcego na poziomie biegłości językowej co najmniej B1. Jakiekolwiek certyfikaty i zaświadczenia wydane przez inne instytucje nie są akceptowane. ” Тут нічого нема про закінчееня поліцеальної школи. Прошу розтлумачити Вашу думку. Бо маю КП, в майбутньому думаю о громадянстві і хочу поступати по приватної поліціальної заочної школи. Чи після її закінчення, той сертифікат підійде про підтвердження того, що я знаю польську мову? Дякую за відповідь

  Подобається

  1. Ось лист від ужонду в Катовіцах: https://leewadia.wordpress.com/2018/01/16/%d1%81%d0%b2%d1%96%d0%b4%d0%be%d1%86%d1%82%d0%b2%d0%be-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d1%96%d1%86%d0%b5%d0%b0%d0%bb%d1%8c%d0%bd%d0%be%d1%97-%d1%88%d0%ba%d0%be%d0%bb%d0%b8-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%82%d0%b2%d0%b5/
   Якщо у вашому ужонді законодавство тлумачать інакше – то треба шукати можливості їх переконати на тій підставі, що вони обрізали перелік польських навчальних закладів на власний розсуд, абсолютно без будь-якої аргументації

   Подобається

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s