Чутки про контроль кордону з Німеччиною та Чехію. Обмеження для заробітчан?

Posted by

Щойно почали циркулювати новини, начебто Німеччина відкриває свій ринок праці для заробічан, Чехія потребує більше працівників – і ось, навздогін. повідомлення “Польща: повертається прикордонний контроль на границі з Німеччиною та Чехією“.

Перше, що спадає на думку – це відповідь Польщі на активність німців та чехів, спроби хай і острахом, але стримати заробітчан від міграції.
А як насправді?

3-14 грудня 2018 року в Катовіцах пройде 24-а Міжнародна конференція з проблем зміни клімату COP24, в якій візмуть участь понад 30 тис. осіб.

В зв’язку з проведенням цього заходу Польща підвищує заходи безпеки подібно до того, як це відбувалося до Євро2012, Світового Дня Молоді у 2016 та інших.

Для цього Міністерство внутрішніх справ і адміністрації підготувало розпорядження такого змісту:

Właśnie w związku z przygotowaniami do zabezpieczenia Konferencji COP 24, MSWiA przekazało do uzgodnień międzyresortowych projekt rozporządzenia w sprawie tymczasowego przywrócenia kontroli granicznej osób przekraczających granicę państwową stanowiącą granicę wewnętrzną. Zaplanowano, że kontrola zostanie przywrócona od 22 listopada do 16 grudnia br. na granicy wewnętrznej Schengen. Chodzi o odcinek granicy z Republiką Federalną Niemiec, Republiką Czeską, Republiką Słowacką i Republiką Litewską oraz porty lotnicze i morskie stanowiące granicę wewnętrzną w rozumieniu kodeksu granicznego Schengen.

Отже, додатковий контроль  буде запроваджено в період з 22 листопада по 16 грудня поточного року на кордонах із Німеччиною, Чехією, Словаччиною та Литвою, а також додатково в аеропортах, які обслуговують  внутрішні рейси по шенгенській зоні.

Таким чином:

  • додатковий контроль дійсно вводиться
  • із трудовою міграцією він не пов’язаний
  • але на нього варто зважати любителям подорожувати шенгенською зоною, знаходячись на печатці.
Advertisements

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s