Як перевести гроші з Польщі в Україну?

Posted by

Здавалося б, що нового можна розповісти про перекази грошей з Польщу в Україну у 2018 році, коли обсяг таких переказів за квартал сягає 890 млн дол.?

перекази
Дані за 2-й квартал 2018 року згідно квартального статистичного звіту НБУ

Але кількість питань “Як вигідніше переказати гроші в Україну?” у соцмережах не зменшується.

Тому пропонуємо вам детальний опис можливостей, включно із останніми тенденціями та новими фінансовими сервісами.

Загальновідомий і поширений в світі сервіс WesternUnion серед українських заробітчан вважається невиправдано дорогим. Для переказів в Україну ним практично не користуються.

Доволі часто наші співгромадяни охоче радять послугу TransferGo, тарифи якої є більш привабливими, до того ж сервіс має зручний додаток для мобільних телефонів.
TransferGo – це міжнародна платіжна система, яка підтримує сайт різними мовами, працює у 47 країнах, включно із Польщею та Україною, запевняє, що здійснює перекази безкоштовно, не бере жодних комісій та пропонує хороший обмінний курс.
Компанія існує з 2012 року, що, звісно, додає їй довіри клієнтів. Ви можете знайти на сайті TransferGo багато відповідей на різноманітні питання, які можуть цікавити клієнтів, не бачимо потреби дублювати цю інформацію.
Але!

Саме тут виникає нагода прокоментувати універсальне правило, яке стосується не лише фінансових, а й будь яких послуг.
Якщо вам пропонують безкоштовну послугу, аби не потрапити у пастку, завжди корисно буде розібратися, за рахунок чого ця послуга є безкоштовною для вас.
Буває, що на етапі просування послуги її надають безкоштовно, а згодом з’являється оплата. Прикладом такої послуги є сервіс Blablacar. У цьому нема жодної підстави, просто якщо ви не хочете надалі платити за цей сервіс, вам треба вчасно перейти на інший. Або ж зміритися із оплатою.
Інколи сервіс живе з реклами. Теж прийнятно. Просто вам треба погодитися на те, що ви будете користуватися послугою, а на вас будуть тиснути рекламні банери.
Найгірше, це коли вам пропонують безкоштовну послугу, але по ходу нав’язують додаткові, платні, яких неможливо позбутися,

У випадку TransferGo  пропозиція виглядає доволі коректно: безкоштовно ваші гроші будуть йти декілька днів (майже тиждень), а якщо вам треба швидше – доведеться заплатити доволі помірну суму.
Відтак, наразі сервіс TransferGo дійсно виглядає як зручна та безпечна можливість, з одним зауваженням – якщо у вас є картка Приватбанку. На інші картки переказ не працює.

Схожим за назвою до TransferGo  є сервіс TransferWise 
Саме за назвою, але не по змісту.
Ця послуга теж є популярною серед наших співгромадян, вона обіцяє найменшу оплату з усіх можливих, але не є безоплатною. Сайт цього сервісу існує російською мовою, але не українською.

Сервіс миттєвих переказів (насправді миттєвих, перевірено на практиці) з будь-якої картки на також на будь-яку – це Paysend, Вартість послуги – приблизно 2 дол або 7 злотих.

Звісно, є й інші онлайнові сервіси. Всі дослідити неможливо, але ми радо дослухаємося до рекомендацій наших читачів.

Разом із тим, позабанківськими сервісами можливість здійснювати грошові перекази з Польщі в Україну не обмежується.
Польські банки вже понад рік вктивно  включилися  у боротьбу за клієнтів, вони розширюють спектр послуг, до переліку різноманітних пропозицій переказу регулярно додаються нові банківські установи.

Ось короткий перелік того, що відомо з новин:

Дешеві і швидкі перекази між PKO Bank Polski та ПАТ «КРЕДОБАНК»

Getin Bank пропонує своїм клмєнтам перекази на рахунки Ідея Банк Україна

Закордонні перекази через мобільний додаток банку Мілленіум

Bank Pekao otwiera się na Ukraińców. W ofercie m.in. darmowe przelewy na Ukrainę

Перший український мобільний банк monobank пропонує послугу поповнення з закордонних карт

ПриватБанк и AliorBank открыли возможность выгодных Swift переводов из Польши в Украину

«ПриватБанк» объявил о сотрудничестве с международной платежной системой Payment Planet. Переводы PrivatMoney теперь доступны еще в четырех странах ЕС

Ми намагалися зібрати тут всі наявні на зараз пропозиції банків.
Але якщо банку, яким ви користуєтеся, нема у переліку – це ще не означає, що він не надає потрібної вам послуги. Можливо, вона щойно з’явилися і якраз має привабливий тариф.

Звісно, послуга конкретного банку може бути справді привабливою лише у тому випадку, якщо ви є клієнтом саме цього банку.
Якщо ні – то вам точно буде вигідніша позабанківська універсальна послуга.

Якщо ж ви вирішили скористатисясаме банківською пропозицією  – будьте обережні!
Банки (як і сервіси пересилки грошей) благодійними послугами не займаються!
Якщо вам пропонують привабливі тарифи  треба уважно читати всі умови, особливо в тих випадках, коли ви підписуєте договір (як на конкретну послугу, так і на обслуговування рахунку загалом).
В ньому можуть бути приховані ваші ризики.
Це не означає, що від привабливої послуги треба наперед відмовитися. Це лише означає, що треба врахувати реальну, а не промоційну вартість сервісу.

Переказуйте гроші безпечно та користуйтеся  технологіями.  Нові можливості з’являються ледь не щодня

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграмі

Advertisements

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s