Проводиться набір на навчання у поліцеальній школі TERRA NOVA

Posted by

 

Плануєте вчитися у поліцеальній школі? Цікавлять спеціальності Технік Адміністрації, Технік безпеки і гігієни праці та Опікун медичний? Мешкаєте / плануєте мешкати у Вроцлаві або поблизу?

Europejska Szkoła Integracji Społecznej TERRA NOVA  запрошує на навчання!

Набір розпочинається 8 січня та продовжиться до 15 лютого

Школа має права державної школи, в рамках якої здійснюється програма Міністерства Національної Освіти Польщі.

На осінній семестр здійснюється набір на спеціальності Технік Адміністрації, Технік безпеки і гігієни праці та Опікун медичний.
На спеціальності Опікун медичний вивчається англійська мова.

Заняття проводяться в заочній  формі, тобто – 2 вихідні дні (субота, неділя) два рази на місяць. Школи готують фахівців відповідно до вимог ринку праці.

Навчання закінчується іспитом, що підтверджує кваліфікацію у цій професії.
Успішне завершення навчання засвідчує свідоцтво про закінчення поліцеальної школи, яке дає можливість працювати без дозволу на працю незалежно від спеціальності,  та диплом.

Для  учнів, у яких є потреба у покращенні мовних навичок та швидшої адаптації в країні, в розклад включені заняття з польської мови та інтеграційний курс.

В період набору (кінець січня – початок лютого) для бажаючих  планується проведення підготовчих занять з польської мови.

Набір здійснюється без вступних іспитів.
Порядок прийому відповідає почерговості поданих заяв.
Кількість місць обмежена.

Вступний внесок – 50 злотих.
Для іноземців, у якіх перебування на території Польщі закінчується раніше ніж через шість місяців після подання документів до школи – 250 злотих.
Навчання є безкоштовним.

Як зареєструватися іноземцю до школи:

1 варіант.

Звернутися до секретаріату школи  та заповнити заяву про вступ (можна  принести заповнену, файл для завантаження та зразок заповнення викладені внизу тексту) і додати наступні документи:

 1. Документ про повну загальну середню освіту та виписка оцінок разом з перекладом цих документів, зроблених присяжним перекладачем у Польщі.
  Перелік присяжних перекладачів з української та російської мови у Вроцлаві
  Увага
  !!! Дипломи училищ та технікумів, в яких не вказано, що ви отримали середню освіту, треба підтвердити довідкою з училища, або технікума, в якій вказано, що ви отримали повну середню освіту (можливо отримати безкоштовно за одну годину у скретаріаті учбового закладу, якій ви закінчили), або поставити апостиль у Міністерстві Освіти своєї країни (може тривати до двух місяців і стягується оплата).
  Увага!!! Якщо документ про повну середню освіту взагалі втрачений, то треба в секретаріаті того учбового закладу, якій ви закінчили взяти довідку, про то, що у зазначеному році ви отримали повну середню освіту разом з оцінками та відразу у тому же секретаріаті замовити дублікат атестату чи диплому, який ви додасте до нашої школи пізніше.
  Увага!!! У випадку, якщо була зміна прізвища, буде потрібен документ про зміну прізвища та його присяжний переклад.
 2. Копія першої сторінкі закордонного паспорту та діючої візи або штампу про заяву на карту, або картки зі штампом. Якщо легальне перебування у Польщі відбувається на підставі безвізу, тоді тільки перша сторінка паспорту, але до початку лекцій, бажано подати заяву до відповідного воєводства про набуття тимчасового або постійного перебування, або поїхати в Україну за візою.
 3. Підтвердження оплати вступного внеску. Для іноземців, у якіх перебування на території Польщі закінчується раніше ніж через шість місяців після подання документів до школи – 250 злотих, для всіх інших категорій – 50 злотих. Рахунок для оплати: 23 1020 5226 0000 6902 0665 1386 PKO Bank Polski. Отримуач платежу: Europejska Szkoła Integracji Społecznej Terra Nova  Призначення платежу: Wpisowe. Може бути узгоджено розстрочку платежу.
 4. Фотографії 2 шт. 3х4 чи 3,5 х 4,5 – не має різниці.
 5. Медичну довідку (направлення на безкоштовне обстеження видає школа).

2 варіант.
Заповнити форму через наш сайт та вислати на електронну адресу   скани або якісні фотографії вищевказаних документів. Фотографії  та медичну довідку можна додати вже безпосередньо у секретаріаті школи максимум до 15 лютого поточного року. 

При умові складення повного пакету документів особисто, кандидату протягом від одного до трьох днів надається повний набір документів для подачі на отримання візи або карти тимчасового  побуту.
Для кандидатів, які подадуть документи звичайною  або електронною поштою, спосіб та термін отримання документів для візи обговорюється індивідуально.

Звертаємо увагу, що гарантій отримання віз чи карт тимчасового  проживання школа не дає. Втім, вже наявний досвід свідчить, що відмови рідко, але бувають і залежать від багатьох побічних чинників.

Бланк заяви на вступ

Більше інформації – на сайті школи

Набір до Europejskiej Szkoły Integracji Społecznej TERRA NOVA проводиться з понеділка по суботу з 9.00 до 16.00, за адресою: Zespół Szkół Dolnośląskiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego, aleja Wiśniowa 81, 53-126 Wrocław, pok. 108.

Телефон:  +48 507-790- 230 (Viber/WhatsApp);   e-mail: rekrutacja@terranova.edu.pl

http://www.terranova.edu.pl

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм