Технічне повідомлення. Як зорієнтуватися на нашому сайті

Posted by

Близько двох місяців шаблон wordpress, який використовується на нашому сайті, конфліктує із сервісом гугл. Ми із перемінним успіхом намагаємося вирішити проблему, а тим часом щодня сайт втрачає близько 500 відвідувачів, які тепер не знаходять наші публікації в пошуковиках.

Разом з тим, ми бачимо, що багато людей потрапляють на нашу стартову сторінку, губляться та йдуть.

Сподіваємося, ця коротка інструкція допоможе зорієнтуватися на сайті тим, хто тут вперше. Або ж тим, кому не вдається відшукати потрібну статтю, яку раніше вже читали.

На самому верху екрану можна бачити меню, яке містить списки, які випадають при наведенні на кнопку:

верх меню

Варто навести мишею на кнопку – і ви побачите цілий перелік тематичних публікацій.

Трохи нижче є ще одне меню. Воно влаштоване дещо інакше – з нього нічого не випадає, аде при натисканні на кнопку, можна потрапити на іншу сторінку або ж побачити список публікацій за відповідною темою.

середнє меню

У самому низу правого стовпчика є “хмарка” тих позначок, які додаються до кожної статті. На ці теми можна клікати та досліджувати цілу низку публікацій

хмарка

Так само  в правому стовпчику є перелік категорій сайту. Він теж може допомогти знайти потрібну статтю або ж поспостерігати за якоюсь темою:

категорії

І, зрештою, у нас все ще працює опція “Знайти на сайті”

пошук

Вона працює трохи інакше, ніж загальні правила пошуковиків. В форму треба внести слово, словосполучення або цілі речення. Втім робот буде шукати пряме співпадіння, а не близькі за темою сторінки. Тому у разі невдачі можна спробувати інші слова, або  їхню послідовність. Тут результат не завжди обнадійливий, система може написати, що сторінки немає, хоча вона є, просто слово для пошуку вибране невдало.

Тож, запрошуємо вас до відвідин нашого сайту.
На ньому зібрана вже велика колекція статей із ретельним аналізом законодавства, оглядами великого обсягу публікацій ЗМІ на актуальні теми, описами практичного досвіду.
А якщо конкретну статтю знайти не вдалося – пишіть нам запитання у коментарях, ми обов’язково дамо розгорнуту відповідь або ж посилання на готову статтю по цій темі.

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

Якщо ви хочете нас підтримати й допомогти розвитку сайту – ви можете перерахувати будь-яку зручну для вас суму на наш рахунок PayPal

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s