Виплата зарплати при звільненні

Posted by

Коли працівнику мають виплатити останню зарплату і зробити повний розрахунок при звільненні – питання актуальне завжди.
Ще актуальнішим воно є для трудових мігрантів, оскільки дуже часто звільнення пов’язано із подальшим переїздом.
А тому плани такого працівника напряму залежать від того, коли він матиме гроші за свою роботу і від того, коли відбудеться повне звільнення – в сенсі відсутності будь-яких зобов’язань відносно цього роботодавця (з обох сторін).

Спершу говоримо про роботу на підставі умові о праці.
З тої простої причини, що умова о праці – це трудові стосунки, які унормовуються  положеннями Кодексу про працю. Тобто, існує законодавчий акт, який визначає правила, незалежно від того, прописані вони  чи ні в умові о праці.

Тож, зараз говоримо виключно про трудові стосунку на підставі угоди типу  Umowа o pracę.

Почнемо з того,  що при зміні роботи бажано заздалегідь підшукати собі нове місце, на якому можна швидко зробити дозволи (якщо вам дозволи потрібні)  – Зміна місця роботи. Покрокова інструкція

Далі – оформлюємо саме звільнення максимально коректно: Як правильно оформити звільнення з роботи в Польщі

Отримуємо документ, який підтверджує ваш досвід роботи:  Що таке świadectwo pracy і навіщо воно потрібне?

І наостанок – завершуємо всі розрахунки із роботодавцем.

Відповідно до законодавства, роботодавець має виплатити всю належну працівнику заробітну плату в останний день його работи. Власне, таке правило існує й в Україні. Але працівники все одне потрапляють у пастку своєї необізнаності, коли їх переконують, що остання оплата буде у  звичайний зарплатний день (до 10 числа наступного місяця).
І навіть не завжди такого працівника обмануть – гроші дійсно можуть прийти. Але ж справа в тому, що людина має право розпоряджатися своїми грошима тоді, коли хоче. А зароблені гроші часто бувають потрібні для переїзду (на нове місце роботи або додому). Також працівник може мати плани закрити рахунок в банку, але не може цього зробити з причини очікування останньої зарплати.

У випадку суперечки із роботодавцем/ бухгалтерією можна спробувати апелювати до наступних законів:

Але повернемося до цивільно-правових відносин.
Якщо ми посилаємося на Кодекс про працю, то це ще не означає що робота на умові zleceniа  та умові o dzieło не залишає шансів на такі самі умови остаточного розрахунку – в останній день роботи.

Тут варто для початку нагадати традиційну пораду:  уважно читати текст умови. Якщо там не прописані вимоги до проведеня розрахунку – то їх нема. Терміни та, певною мірою, суми будуть залежати від доброї волі роботодавця.
Тож, краще при працевлаштуванні наполягати на включенні в умову пункту, який визначає дату виплати останньої зарплати.
Формулюватиметься цей пункт дуже просто: “Повний розрахунок та виплата заробітної плати відбувається в останній день роботи працівника (zleceniobiorcy) по цьому договору”.

Умова zleceniа  та умова o dzieło обумовлюють цивільно-правові відносини, які повністю вкладаються в положення підписаної угоди. Все, що невизначене при підписанні угоди, залишається неврегульованим. Це дійсно так.
З іншого боку, при розірванні цивільно-правової угоди обома сторонами має бути підписаний документ про відсутність взаємних претензій. Відтак – працівник може це використати для  проведення остаточного розрахунку.

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

Advertisements

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s