Виплата зарплати при звільненні

Posted by

Коли працівнику мають виплатити останню зарплату і зробити повний розрахунок при звільненні – питання актуальне завжди.
Ще актуальнішим воно є для трудових мігрантів, оскільки дуже часто звільнення пов’язано із подальшим переїздом.
А тому плани такого працівника напряму залежать від того, коли він матиме гроші за свою роботу і від того, коли відбудеться повне звільнення – в сенсі відсутності будь-яких зобов’язань відносно цього роботодавця (з обох сторін).

Спершу говоримо про роботу на підставі умові о праці.
З тої простої причини, що умова о праці – це трудові стосунки, які унормовуються  положеннями Кодексу про працю. Тобто, існує законодавчий акт, який визначає правила, незалежно від того, прописані вони  чи ні в умові о праці.

Тож, зараз говоримо виключно про трудові стосунку на підставі угоди типу  Umowа o pracę.

Почнемо з того,  що при зміні роботи бажано заздалегідь підшукати собі нове місце, на якому можна швидко зробити дозволи (якщо вам дозволи потрібні)  – Зміна місця роботи. Покрокова інструкція

Далі – оформлюємо саме звільнення максимально коректно: Як правильно оформити звільнення з роботи в Польщі

Отримуємо документ, який підтверджує ваш досвід роботи:  Що таке świadectwo pracy і навіщо воно потрібне?

І наостанок – завершуємо всі розрахунки із роботодавцем.

Відповідно до законодавства, роботодавець має виплатити всю належну працівнику заробітну плату в останний день його работи. Власне, таке правило існує й в Україні. Але працівники все одне потрапляють у пастку своєї необізнаності, коли їх переконують, що остання оплата буде у  звичайний зарплатний день (до 10 числа наступного місяця).
І навіть не завжди такого працівника обмануть – гроші дійсно можуть прийти. Але ж справа в тому, що людина має право розпоряджатися своїми грошима тоді, коли хоче. А зароблені гроші часто бувають потрібні для переїзду (на нове місце роботи або додому). Також працівник може мати плани закрити рахунок в банку, але не може цього зробити з причини очікування останньої зарплати.

У випадку суперечки із роботодавцем/ бухгалтерією можна спробувати апелювати до наступних законів:

Але повернемося до цивільно-правових відносин.
Якщо ми посилаємося на Кодекс про працю, то це ще не означає що робота на умові zleceniа  та умові o dzieło не залишає шансів на такі самі умови остаточного розрахунку – в останній день роботи.

Тут варто для початку нагадати традиційну пораду:  уважно читати текст умови. Якщо там не прописані вимоги до проведеня розрахунку – то їх нема. Терміни та, певною мірою, суми будуть залежати від доброї волі роботодавця.
Тож, краще при працевлаштуванні наполягати на включенні в умову пункту, який визначає дату виплати останньої зарплати.
Умова zleceniа  та умова o dzieło обумовлюють цивільно-правові відносини, які повністю вкладаються в положення підписаної угоди. Все, що невизначене при підписанні угоди, залишається неврегульованим. Це дійсно так.
З іншого боку, при розірванні цивільно-правової угоди обома сторонами має бути підписаний документ про відсутність взаємних претензій. Відтак – працівник може це використати для  проведення остаточного розрахунку.

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграмі

Advertisements

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s