Що обов’язково потрібно знати водіям в Польщі

Posted by

Ця інформація адресована тим людям, які збираються поїхати до Польщі на певний термін своєю машиною або ж тим, хто вже в Польщі й планує купити свою першу машину тут.

Перше, що вам може знадобитися – опис основ ПДД Польщі, підготовлений саме для українських водіїв (файл PDF): Podstawowe_przepisy_ruchu_drogowego_w_Polsce__Poradnik_dla_obywateli_Ukrainy

Це варто знати, аби не наразитися на неприємності із поліцією / великі штрафи.

Коли вас зупиняє інспектор виходити з авто без його дозволу не можна. Інспектор сам підходить до авто, документи необхідно надати через відкрите вікно, тільки коли інспектор попросить вас вийти, це можна зробити.

На дорогах можуть бути патрульні машини без написів «POLICJA», але таке авто має бути обладнано прихованими проблисковими маячками та приладами, які вимірюють швидкість. Крім поліції, зупинити можуть співробітники митниці SLUZBA CELNA і прикордонна служба STRAZ GRANICZNA

Прикордонна та митна служба може зупинити вас на всій території Польщі, а не тільки в прикордонній території. Їх завдання перевірити документи, особливо паспорта на предмет цільового використання візи і термінів перебування.

Діти до 12 років, або зростом нижче 150 см повинні бути в дитячому кріслі (для старших дітей дозволяється спрощена модель – бустер).
Всі пасажири і водій повинні бути пристебнуті ременями безпеки.
У машині повинен знаходиться вогнегасник, аптечка, світловідбиваючий жилет (згідно з правилами, кожен пасажир повинен мати такий жилет), знак аварійної зупинки.

При перевищенні швидкості вилучаються права на 3 місяці і виписується штраф. Права вилучає інспектор і виписує тимчасові, які діють 24 години.

Посвідчення водія вилучають тільки в тому випадку якщо порушення було в межах населеного пункту, в інших випадках передбачено штраф.

Нижче наведені розміри штрафів за порушення ПДД:

64466340_207687986862836_5036014948887560192_n

Автор:Надежда Дидур 

Джерело

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Advertisements

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s