Як випускнику поліцеальної школи отримати візу на рік за один день, без жодного oswiadczenia, zezwolenia та страховки

Posted by

Нижче викладена реальна історія випускника поліцеальної школи, якою він поділився у соцмережах для того, аби й інші змогли скористатися таким чудовим досвідом:

11 липня, в четвер, зранку, виїхав потягом інтерсіті з Вроцлава до Львову з пересадкою в Пшемишлі. Ввечері вже був у Львові. Білети коштували 105 злотих.

В п’ятницю зранку оплатив в кредо-банку візовий збір й одразу сів на потяг і так само повернувся до Вроцлава. Так, я знаю що є рішали які можуть це зробити за вас, але я вирішив що не буду цього робити принципово й щоб в консульстві не було до чого причепитися.

Перед виїздом зі Вроцлава надіслав мейла на всі електронні скриньки всіх візових центрів, з питанням, чи можна замість українського номеру подати польській і чи задзвонить в такому разі до мене оператор, але досі не дістав жодної відповіді, окрім автоматичної з повідомленням, що відповідь буде надана протягом двох днів))

А перед оплатою, два рази телефонував до візового центру і у різних операторів питав про це, і оба рази мені гарантували, що це 100% можливо. Але вже в банку виявилося що ні, бо у них в комп’ютері просто немає можливості вбити стільки цифр

В українському номері цифр меньше. Тому я дав їм українській і з понеділка вже в Польщі чекав на дзвінок в роумінгу. В середині дня позвонили і призначили дату на п’ятницю 8:30.

В середу о 16:45 я виїхав знову потягом до Львову, без пересадки, в спальному вагоні, за 230 злотих, бо на перший з ранку не встигав і мав надію там виспатися і відпочити.

Приїхав в 6 ранку і почав займатися документами. Одним з документів було звернення від работодавця до консула з проханням залишити мені другий біометричний паспорт, поки буде робитися віза в звичайному, щоб я міг повернутися до роботи. Це прохання работодавець обгрунтував тим, що я пройшов багато школень, моя посада є ключовою в виробництві продукції і сезоном відпусток. Також наголосив на тому, що довга відсутність може привести до збитків. Документ з печаткою і підписом. Я задзвонив до консульства і почав переговори операючись на це прохання. Мене попросили вислати фото на їх електронну скриньку і описати ситуацію в подробицях, які документи маю і на підставі чого хочу отримати візу.

Підставою для відкриття візи була умова о праці і свідоцтво закінчення поліцеальної школи. Школа “Szwajcarski Centrum Edukacji“. А замість страховки був ЗУС РМУА (видрук за 3 останніх місяці, з печатками фірми) від работодавця і засвядченнє з самого ЗУСу, з печаткою ужонда, яке я там отримав за 10 хвилин.

Окрім цього ще була умова винайму мешкання і підтвердження о наданні номеру песель, бо він був в умові о праці замість номеру паспорта. Я написав (польскою) цього мейла і десь через годину мені задзвонили з консульства і сказали, що консул прийняв рішення надати мені візу позачергово, але я маю сплатити 30 евро за це.

Виявилося, що недавно з’явилася нова послуга “Експрес-віза”. І за 30 евро можна отримати візу за 3 дні. Але в моєму випадку вони готові пійти на зустріч і прийняти мої документи в четверг замість п’ятниці, а паспорт я зможу забрати в п’ятницю в консульстві після 13:30, коли почнеться видача паспортів. Але у мене вже був білет на потяг, який я купив одразу ще у Вроцлаві. Тому я попросив їх о можливості забрати паспорт одразу після відкриття консульства. Це було дуже нахабно, але вони погодилися

Вони зателефонували в візовий центр і повідомили іх про цю домовленість. Я ледве встиг перед закритям. Закінчив в 16:27. І всі були неймовірно милі і ввічливі

Приняли всі документи без жодних питань. Наступного дня я в 9:00 вже був в консульстві, але виявилося що паспорти з візового центру привозять тільки в 10 годині. Мене впустили до консульства, я почекав і в 10:20 отримав свій паспорт з візою

В 11:10 вже був в потязі. А ввечері того ж дня вже у Вроцлаві. Планувалося повернутися по біометричному паспорту і потім ще раз їхати за візою, вийшло навіть краще, зручніше, швидше і дешевше.

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

2 comments

  1. Хотів би просто подякувати Вам за вашу роботу і за те, що ви робите. Мені теж вдалося отримати візу. Правда, за 2 дні. Напряму через консульство, треба писати обгрунтування консулу, чому необхідне пришвидшення і чекати його згоди. Мені пощастило, в середу подався – в п’ятницю отримав паспорт з візою. Теж подавався як випускник поліцеальної школи. Щасти Вам!

    Вподобано 1 особа

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s