Чому варто навчатися спеціальності Технік BHP

Posted by

Якщо ви плануєте з осені навчатися в поліцеальній школі і ще не  обрали напрямок навчання, то ця інформація може допомогти вам визначитися.

Технік безпеки та гігієни праці (цю професію також можна зустріти в іншому написанні – “технік BHP”, де BHP – це абревіатура від Bezpieczeństwo i higiena pracy) є особою, відповідальною за виконання правил техніки безпеки і контролю за їх дотриманням в будь-якій установі, яка має найнятих працівників або має  під опікою групу людей, як, наприклад, школа або дитячий садок.

Багато підприємств зараз шукають фахівців, які мають таку освіту, і щоденно можуть проводити інструктаж для працівників, які можуть письмово перекладати інструкції.
Технік BHP потрібний в будь-якій установі, адже в Польщі навіть вчителі приступають до роботи тільки після підпису правильно зроблених і підписаних документів зв’язаних з безпекою.

Наприкінці минулого року ми прогнозували, що найближчим часом в Польщі зростатиме попит на україномовних працівників. В даному випадку так воно і є. Великим підприємствам все більше потрібні техніки BHP, які проведуть інструктаж новим робітникам зрозумілою для них мовою.

Отже, які переваги ви можете отримати від цього навчання?

Якщо ви в Польщі нещодавно

Ви можете ще не знати, що закінчення  поліцеальної школи звільняє іноземців від необхідності отримувати дозвіл на роботу.
Спеціальність Технік BHP належить до тих спеціальностей, які дозволяють отримати свідоцтво відносно швидко – всього після  3-х семестрів навчання (швидше можна лише за 2 семестри).
Знання з безпеки та гігієни праці допоможуть вам краще зорієнтуватися на вашій роботі та зрозуміти, наскільки ваш роботодавець є законослухняним та надійним.

Якщо ви плануєте залишитися в Польщі надовго

Фах Технік BHP – є хорошим стартовим майданчиком для подальшої кар’єри. Це вже буде діяльність за певним фахом, а не посада “працівник широкого профілю”.
При тому європейські вимоги до умов праці можуть лише суворішати, тому у спеціалістах такого фаху потреба не зникне.

Якщо ви хочете з часом повернутися додому

Поглиблення європейської інтеграції та наближення України до Європи призводитимуть до того, що в Україні все більше запроваджуватимуть європейські підходи до організації праці.
Відтак, спеціалісти з безпеки праці ставатимуть все більш потрібні на підприємствах із іноземними інвестиціями та з високим рівнем зарплати.

А якщо ви вже визначилися – то нести документи варто сюди:  Проводиться набір на навчання у поліцеальній школі TERRA NOVA

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

 

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s