Як уникнути поширених помилок у заявці на карту побиту

Posted by

“Залишили справу без розгляду…” – на жаль, актуальність цієї проблеми не зменшується, а навпаки – зростає.

Нещодавно ми ділилися досвідом – як убезпечитися від подібного рішення в Мазовецькому воєвудстві: В Мазовецькому воєвудстві почастішали відмови в карті. Що робити?

Тепер настала черга Нижньосилезького (Dolnośląskiego) воєвудства.

Пропонуємо вам рекомендації Тетяни Кабаліної, які врятували вже не одного пошукача карти побиту у Вроцлаві. Вони грунтуються на реальному практичному досвіді. Й їх  варто взяти до уваги незалежно від того, в якому воєвудстві ви подаєте заяву.

Найчастішою причиною відмови у наданні дозволу на перебування у Вроцлаві є помилки при заповненні документу załącznik 1

  1. Невірний формуляр
    Увага! З цього року шаблон  анкети  та załącznik 1 оновлені! Актуальні бланки можна скачати на сайті свого воєвудства. Або за цим посиланням – Змінився бланк заяви на карту побиту
  2. Відсутність підпису, дати, неправильно записані дати в’їздувиїзду і т.і. Якщо в графі зазначено «повні ім’я та прізвище», то саме так і треба писати!
    Бували випадки «залишення без розгляду», коли людина не додала  фотографії або надала копію оплати, а не сам оригінал. Зазвичай, це трапляється  при відправленні заяви поштою.
  3. Підроблені довідки з банків про доходи, «ліві» договори, мельдованія, освядченя і т.і.
  4. Невчасно донесені в Ужонд документи або не всі, що запровив інспектор.
  5. Не принесли авізо з пошти і Ви не отримали листа – «wezwanie do uzupełnienia braków formalnych». Лайфхак: Як не пропустити лист з ужонду
  6. Навідповідність зарплати, вказаної в załącznik 1, в умові найму та кількості годин в тесті ринку праці 

А зараз детальніше про “монстра” – załącznik 1, який наводить паніку на багатьох, хто готує документи для отримання карти.

Його заповнює роботодавець.
П
ростими словами, załącznik 1це інформація про фірмуроботодавця й про місце роботи іноземця. Заповнюється протягом декількох хвилин, але вимагає певних навичок. Це дуже важливий документ з неважливими на наш перший погляд деталями,  на які, мало не в першу чергу, дивляться працівники Уженда.

Що обов’язково потрібно перевірити в заповненому документі відразу ж, не відходячи, так би мовити від «каси»?

!!! З 2019 го року оновився сам формуляр залончніка. На перший погляд, різниці не видно, але вона є. На офіційному сайті можете завантажити і дати його роботодавцю  з власних рук, для впевненості.
Дата, зазначена в квадратиках «до» на сторінці 3 повинна бути вказана максимальна, роки на 4-5 вперед або, ще краще, просто вписати там слова «czas nieokreślony». Тоді карта 100% буде видана на 3 роки.

1На сторінці 4 вгорі («Oświadczam, że (proszę zaznaczyć znakiem „X” prawdziwą odpowiedź”) акуратно поставити хрестики в малесеньких квадратиках в пунктах, де «. Nie ». Як це не парадоксально, але часто чіпляються саме до цієї дрібниці (хрестик чітко в самому квадратику).

2

На сторінці 5 дуууже улюблений момент працівниками воєвудського ужонду. Там є риска, на якій обов’язково повинен розписатися роботодавець, але на неї часто просто не звертають увагу при заповненні, а це вважається грубим порушенням.

3

На останній сторінці повинні стояти повністю написані ім’я та прізвище роботодавця. Вони мають добре прочитуватися та збігатися із даними в KRS / CEIDG. Печатка повинна стояти поряд, або нижче, щоб не закривати ці написані дані.

Насправді все не так і страшно. Просто треба бути трохи уважніше і все самому проконтролювати.

Всім удачі і швидкої карти!

 

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

 

 

 

One comment

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s