Візи для всієї родини на час очікування карти

Posted by

Надзвичайно надихає те, що все більше людей виявляють бажання щиро та відкрито ділитися власним досвідом, який допомагає долати польські бюрократичні перепони.

В нашій рубриці Лайфхак вже є практичні поради: як отримати візу на навчання дружині, чоловік якої працює в ПольщіЯк випускнику поліцеальної школи отримати візу на рік за один день, без жодного освядченя, зезволеня та страховки, Як швидко отримати карту побиту  тощо.

Сьогодні наш герой – Dmitry Kobeliatskyi, який поділився своїм успішним досвідом,  отримання річних віз для дружини та дітей, поки вони чекають на карту побиту.

Отже, які документи потрібно зробити членам вашої родини, якщо ви вже маєте  карту побиту щонайменше на рік?

Ми робили національні візи D з метою «02 – Для відвідування членів сім’ї, які проживають в Польщі». Підставою для такого запрошення була моя карта побиту.

Нижче перелік документів, які я збирав.

В Польщі:
Моя карта побиту + децізія (оригінали + копії).
Умова про працю (оригінал + копія).
Нотаріальне запрошення, де написано, що я зобов’язуюсь повністю покрити всі витрати пов’язані з перебуванням сім’ї в Польщі (оригінали на кожного члена сім’ї, в моєму випадку їх було 3).
Договір оренди з вписаними членами сім’ї + їхні мельдунки (оригінали + копії).

В Україні:
Заповнена візова анкета.
Фотографії для анкети.
Мій укр. паспорт + закордонний паспорт (копії).
Свідоцтво про шлюб / народження (оригінали + копії).
Для дітей: нотаріально завірений дозвіл на вивезення дітей з України (потрібно окремо на кожну дитину по дві штуки: тато довіряє мамі, і назад, мама довіряє татові).
Для дітей: копії паспортів обох батьків.
Страховки (потрібно на весь період перебування. У моєму випадку за річну страховку довелося заплатити приблизно 70 за кожного). ZUS не приймають.

В результаті всі троє (мама та двоє дітей) отримали річні  візи. І тепер можемо виїжджати з Польщі коли захочемо, поки вони чекають карти.
Візи були отримані місяць тому в консульстві в Харкові. Дату подачі призначили за 3 тижні від моменту оплати послуг. На візу від моменту подачі чекали 6 днів. Тобто, загалом на все пішов приблизно місяць.

Дозволимо собі дещо прояснити з написаного автором.

Наскільки ми розуміємо комплект “документ+копія” – це не те, що подається на візу. Це нотатка для себе – приготувати оригінал та зробити його копію (завірену – у деяких випадках). Саме копія й подається до консульства (якщо пакет документів прямо не передбачає власне оригінал).
Оригінали польських документів у більшості своїй в цій історії мали залишитися у їх власника та не прямувати до консула.

Втім, якщо ви хочете скористатися порадою й маєте суміви – ви можете задати питання безпосередньо автору. Або написати в коментарях – ми візьмемо уточнення на себе.

Так, на це все було витрачено доволі багато зусиль й доволі значні кошти.
Але наслідком цих витрат є цілий рік свободи пересування для  сім’ї з 4-х людей.
А це – дуже важлива можливість для тих, у кого є дорогі люди по іншій бік кордону й для тих, чиє життя складається з мандрів.

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s