Проходження практики в поліцеальній школі

Posted by

Повідомлення актуальне для напрямківОпікун медичний, Технік адміністрації, Технік інформатики, Технік бухгалтерії, Технік безпеки та гігієни праці

Навчання в поліцеальній школі предбачає  не лише теоретичні, а й практичні заняття. До кінця курсу учень зобов’язаний пройти:

 1. Новачки, які прийшли цієї осені – 140 годин практики, незалежно від напрямку в нашій школі (70 годин до кінця січня+70 годин до кінця червня – для опікунів)
 2. Учні, які були прийняті раніше: Технік адміністрації та Технік інформатикі – 320 годин, Опікун медичний, Технік бухгалтерії, Технік безпеки та гігієни праці – 160 годин (всі години можуть бути реалізовані в останьому семестрі, але не обов’язково).

Повний робочий тиждень стандартно містить в собі 40 годин.
Тобто, 160 годин це те саме, що  4 тижні поспіль працювати в “офісному” режимі (5 днів по 8 годин).
320 годин, відповідно, – 8 тижнів.

Практику не обов’язково проходити в такому щільному режимі. Для неї можна виділяти  по кілька годин на день, але в сумі, до закінчення практики, повинно бути 160 годин (або 320 чи 140 залежить від п.1 та п.2 цієї статті.).

Практику можна пройти у будь-якій приватній або державній компанії, яка має записаний вид діяльності, відповідний вашому напрямку.
Технік адміністрації, Технік бухгалтерії, Технік інформатики, Технік безпеки та гігієни праці фактично можуть не бути прив’язаними до напрямків діяльності, адже, практично, на кожній фірмі є такі  ділянки праці.
А от практика напрямку Опікуна медичного повинна пройти тільки там, де є статутна діяльність, пов’язана з медичною опікою, наприклад: заклади охорони здоров’я, лікарні, будинки престарілих, медичні центри (zakłady opieki zdrowotnej, szpitali, doma opieki, zakłady opiekuńczo-lecznicze).

Учні повинні розуміти, що така практика не оплачується і є продовженням учбового процесу. Тобто, практикант буде ходити на практику, як волонтер.

Можливість отримати практику оплачувану, пов’язана з отриманням всіх дозволів на роботу, якщо ви не є громадянином Польщі, або маєте інші правні привілегії щодо працевлаштування.

„Заробітком” під час практики будуть відпрацьовані години.

Як правило, школа не зобов’язана організовувати практику. Вважається, що коли дорослий учень свідомо обрав навчання певній професії, то він вже уявляє, де збирається працювати. Тож, учень здатний  знайти  місце для проходження практики самостійно.

Але все це не заважає школі допомагати своїм учням там, де вона має на це можливість.

Ми стараємося допомогати нашим учням й збираємо для них пропозиції компаній, яким ми самі довіряємо й які можемо рекомендувати іншим 

Одним з варіантів проходження практики може бути й такий: якщо учень під час навчання вже працює за професією (в будинку опіки, в бухгалтерській фірмі, в агенції працевлаштування і т.д.), але для кар’єрного зросту потребує підтвердження  кваліфікації,  яку і здобуває у школі – достатньо буде принести умову або довідку з роботи.

Якщо ж учень не працює, або процює за іншою спеціальністю, ми пропонуємо такий алгоритм дій оформлення своєї практики:

 • У секретаріаті школи  взяти бланки договору+бланк довідки про проходження практики, або бланк щоденника практики.
 • Віднести ці документи до відділу кадрів за місцем проходження практики.
 • Після закінчення принести заповнені документи до секретаріату школи.

Часто установи, які надають медичні послуги,  вимагають санітарну кніжку і страховку. Детально про оформлення книжки можна прочитати на сайті. Вона, в будь-якому випадку, вам знадобиться в подальшому!
Лайкфак! Страховку не потрібно робити на довгий період часу, достатньо попросити на потрібну для практики кількість годин. Це виходить недорого.

Важливо! Без проходження практики свідоцтво про закінчення школи не видається!

    Місця проходження практики для учнів напрямку “Медичний опікун“, які ми рекомендуємо:

 • Ośrodek Świętego Jerzego we Wrocławiu (ul. Rydygiera 22-28). Тел. 713930829 Пані Катажина
 • Miejskie Centrum Usług Socjalnych we Wrocławiue (Mączna 3). Тел.713769933 Пані Катажина
 • GRUPA VERITAS Sp. z o. o. (Ul. Skarbowców 23a Wrocław) Тел: 71 75 88 150
 • BRAVECARE BRAVECARE – 504 -875-120
 • DOMEK Z SERCEM – 694-125-80

Місця  проходження практики для учнів напрямку “Технік адміністрації“ Технік інформатикі, Технік бухгалтерії, Технік безпеки та гігієни праці, які ми рекомендуємо:

 • Almerin Group (Rumiankowa 60B Wrocław) Тел.: 787 357 112
 • GRUPA VERITAS Sp. z o. o. (Ul. Skarbowców 23a Wrocław) Тел.: 71 75 88 150
 • Агенція тимчасової праці CHANCE , Тел/Viber +48518274942, мейл: chance.wroclaw@gmail.com (дгя напрямку Технік адміністрації), віддалено.

Будь-яка з цих організацій в подальшому може стати Вашим постійним місцем роботи!

Якщо у вас є  поради, побажання, коментарі. доповнення, – пишіть, все врахуємо!

Автор Тетяна Кабаліна

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

Якщо ви хочете нас підтримати й допомогти розвитку сайту – ви можете перерахувати будь-яку зручну для вас суму на наш рахунок PayPal

2 comments

 1. GRUPA VERITAS Sp. z o. o. (Ul. Skarbowców 23a Wrocław) Тел: 71 75 88 150- це товариство не займається практикантами, а тільки висилає кадри до Німеччини.

  Подобається

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s