Допомога дітям у вивченні польської мови

Posted by

Фундація Familijny Poznań була створена в 2001 році.
З 2004 року Фундація має право отримувати фінансування з бюджетних коштів, які сплачені платниками податків в Польщі в рамках 1% прибуткового податку.
Організація надавала допомогу тим, хто потребує відповідного навчання, здійснювала правові консультації, допомагала закладам опіки, освіти та реабілітації.
З 2004 року Фундація взялася розв’язувати проблеми родин із низьким доходом, які не могли на той момент забезпечити свою дитину якісним доглядом в дитячому садочку та підготовкою до навчання в школі. Так фундація створила мережу дитячих садочків, які забезпечували безкоштовне перебування дітей по 5 годин щодня.
На сьогодні Фундація працює у 5 воєвудствах, має 60 закладів, які розраховані на перебування 4500 дітей.

З минулого року Фундація має нову назву – Національний Оператор Освіти (Ogólnopolski Operator Oświaty), яка повніше відображає сутність та масштаб її діяльності.

Заклади Фундації розташовані по території Польщі нерівномірно, але вони непогано покривають регіони, які популярні серед мігрантів:

Screenshot_2020-02-29 Nasze placówki »

Що саме пропонує ця Фундація?

Шановні батьки, громадяни України / Білорусі, які проживають в Польщі.

Школи, створені нашим Фондом (Національний Оператор Освіти) пропонують підтримку для Ваших дітей у вигляді додаткових занять з вивчення польської мови, а також занять які сприяють вирівнюванню програмної різниці між школами. Завдяки цьому діти, навіть ті, які погано знають польську мову, можуть розпочати в найкоротші терміни повною мірою відвідувати усі заняття, що проводяться в наших школах. Наші школи, крім реалізації основних занять за програмою, пропонують безкоштовний пакет додаткових занять для розвитку ваших дітей. Індивідуальний підхід в наших школах сприяє м’якій адаптації дитини в новому середовищі. Для участі у заходах організованих для дітей запрошуємо також батьків, які бажають підвищити свій рівень володіння польською мовою. Більш детальну інформацію ви знайдете на сайті. Також ви зможете безпосередньо зв’язатися з нами .

Отже, якщо ви приїхали до Польщі з дитиною дошкільного чи раннього шкільного віку, мешкаєте в тих містах, де працює Фундація, та хочете допомогти своїй дитині швидше й безболізніше подолати мовний бар’єр, ви можете абсолютно безкоштовно отримати для своїх дітей додаткові адаптаційні заняття.

Ми вважаємо, що ця пропозиція варта уваги.
Якщо ви зверталися до Фундації / її закладів та вже маєте практичний досвід – напишіть нам, будь ласка, в коментарях, аби наші читачі могла краще розуміти, як працює ця послуга.

А для тих, хто мешкає у Вроцлаві, повідомляємо про ще одну чудову можливість – недержавний дитячий садок для дітей від 3 до 6 років “New Generation”
На відміну від пропозиції Фундації Національний Оператор Освіти, садок “New Generation” не є безкоштовним, але це – повноцінний дитячий садок, а не окремі уроки. До того ж – він орієнтований саме на українських дітей.

=======

Аби оперативно отримувати повідомлення про нові публікації нашого сайту підписуйтеся на оновлення або читайте нас в Телеграм

Вам сподобалася ця стаття? Клікніть, будь ласка, на блок реклами нижче. Це єдине джерело, яке дозволяє нам покривати витрати на підтримку сайту.

Якщо ви хочете нас підтримати й допомогти розвитку сайту – ви можете перерахувати будь-яку зручну для вас суму на наш рахунок PayPal

Залишити відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s